#2015-12-14 07:39:25 

GregoryP

Użytkownik

Czesc, wybieram się z firmą na targi w Poznaniu i potrzebujemy kogoś, kto chodziłby w pobliżustoiskai zapraszał ludzi do odwiedzenia nas i zapoznania się z naszą ofertą. Praca nie jest trudna, ale wymaga trochę wiedzy (trzeba trochę poczytać opisów naszych produktów), nie tylko uśmiechania się i „ładnego wyglądania”.Nie mogę przecież zatrudnić byle kogo, bo wiadomo, ludzie piszą w CV niestworzone rzeczy, a potem trzeba jakoś to zweryfikować (i często zmarnować czas). Odpadają stereotypowe blondynki. Podajcie jakieś propozycje, kto podesłałby mi jakieś ogarnięte dziewczyny? Dzięki.
#2015-12-14 08:58:22 

DaisyTheDuck

Użytkownik

Może tak odczep się od blondynek, co? Bezczelnosc ;/
#2015-12-14 10:49:19 

GregoryP

Użytkownik

Przecież napisałem, że stereotypowe ;/ Nie uważam blondynek za głupie ;/ Jak nie umiesz pomóc, to lepiej nei pisz wogóle ;/
#2015-12-14 12:11:07 

KolorowaDama

Użytkownik

ponoć ci z Moho Models są spoko, podaję linka, ogarnij sobie: mohomodels.com/oferta/. Mąż pracuje jako fotograf i miał już z nimi do czynienia, mówił, że jak dotąd pracowało mu się z nimi bardzo dobrze :) te dziewczyny od nich są z reguły też studentkami, także nie powinieneś mieć problemów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015