#2015-12-11 09:17:27 

BratHenryka

Użytkownik

Wracam do fachu elektryka. Postanowiłem jednak, że zacznę wszystko od początku, od lekkich napraw domowych. Jakie gniazdka i inny osprzęt kupić, żeby było najlepszej jakości? Na swojej pracy się znam, dlatego interesują mnie również wysokiej klasy produkty.
#2015-12-11 11:14:09 

AsteriXXX

Użytkownik

Również jestem elektrykiem, ale wykonywanie prostych prac mi wystarcza. Korzystam z profesjonalnych gniazdek Legrand. Wiele opcji kolorystycznych, a także łatwość montażu pozwala mi na wykonywanie nawet kilkunastu zleceń dziennie, co jest, jak dla mnie dobrym wynikiem. Równie fachowy osprzęt produkuje firma Berker. Polecam obie firmy każdemu, nawet konkurencji.
#2015-12-11 12:16:07 

Bestia

Użytkownik

Czy na pewno te gniazdka są dobre? Nie słyszałem jeszcze o tej firmie, a bardzo mi zależy, aby korzystać z wysokich jakościowo elementów. Dawno, jak zaczynałem nie było takiego wyboru i przeglądając internet kompletnie się zagubiłem w tych wszystkich firmach.
#2015-12-11 12:49:52 

AsteriXXX

Użytkownik

Słuchaj, nie musisz się niczego obawiać. Ustalasz z klientem kolor, wszystko montujesz najlepiej jak potrafisz i jest w porządku. Czasem też korzystam z kontaktów Simon, które również są świetne. Zarówno Simon, jak i Legrand montuje się bardzo sprawnie i intuicyjnie. Wszystkie elementy mocujące są solidne, dlatego nie musisz się martwić, że się połamie, czy coś w tym rodzaju.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015