#2020-10-13 04:40:17 

DarmowaZupa

Użytkownik

Hej wszystkim. Mam takie pytanie odnośnie tematu jak w tytule. Chcę w łazience nad lustrem powiesić sobie lampę albo dać jakąś taśmę z ledem żebyoświetlić tylko ten element. Moje pytanie jest takie, w mojej łazience podczas kąpieli robi się bardzo wilgotno i boję się żeby to nie robiłojakiegoś zwarcia.
#2020-10-13 06:53:36 

KolorowaDama

Użytkownik

Sama niedawno zamawiałam lampki do łazienki i gościu w sklepie nic nie wspominał o tym ze do łazienki stosuje się jakieś inne oświetlenie. Na twoi miejscu zobaczyła bym za lampami aquaform bo mają naprawdę solidny i ładny sprzęt. Wysyłam na pw adres strony internetowej.
#2020-10-13 08:28:34 

Krzyżowaty

Użytkownik

Nie musisz się specjalnie przejmować lampami nad lustro bo żarówki które są w środku i tak są robione w takiej technologii że są hermetycznie zamknięte. Wilgoć się tam nie dostanie, nie ma najmniejszych szans. Najlepiej sprawdź firmę bo oni handlują takimi gadżetami.
#2020-10-13 11:25:14 

Bestia

Użytkownik

Bardziej bym się zastanawiał czy jak żarówka będzie mocno nagrzana to pod wpływem skroplonej wody nie strzeli. Osobiście montował bym żarówki ledowe bo one nie wydzielają ciepła. Ja tak kiedyś zrobiłem ze odsłonięta żarówkę polałem wodą bo chciałem zobaczyć co się stanie. Strzeliła w moment w drobny mak :D
#2020-10-13 11:47:58 

Ciężarówka

Użytkownik

Jeżeli chodzi o firmę o której mówicie to bardzo polecam. Jeżeli zdecydujesz się u nich zamawiać to wystarczy że im powiesz jak wygląda sytuacja u ciebie w domu a już pracownik pomoże ci dobrać odpowiedni sprzęt :) Ja tak zrobiłam jak szukałam oświetlenie na ogród, dostałam całą masę porad jak o to dbać itp.
#2020-10-13 14:33:50 

DarmowaZupa

Użytkownik

Najlepiej to dała bym dookoła sufity taśmy ledowe bo one nie tylko najlepiej oświetlą całe to pomieszczenie ale będą zużywać najmniej energii. Sklep fajny i już nawet sobie upatrzyłam kilka ciekawych rzeczy :D
#2020-10-13 14:54:52 

Młotek

Użytkownik

Tak jak koleżanka wyżej pisała, zadzwoń i powiedz jak wygląda sytuacja, szczerze mówiąc to nie wydaje mi się żeby to miało jakiekolwiek znaczenie gdzie to będzie montowane ale lepiej się dowiedzieć wcześniej :) powodzonka.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015