#2019-08-06 01:07:48 

Krzyżowaty

Użytkownik

Gdzie zaopatrujecie się w rzeczy sportowe? no wiecie,d chodzi mi o bluzy buty piłki, plecaki itp. rzeczy, macie swoj ulubiony sklep? A może kupujecie w róznych sklepach? Jestem ciekawy waszych odpowedzi czekam niecierpliwie :)
#2019-08-06 01:38:49 

Pustynia

Użytkownik

Dzwne pytania zadajesz a nie mozesz sobie poprostu wyguglować róznych sklepów i porównac kilka ofert a potem na tej podstawie wybrac najlepszej oferty?
#2019-08-06 02:46:49 

Zamek

Użytkownik

Zawsze tak można zrobic, ale wtedy nie ma się pewnosci, ze trafi się na dobrą oferte, to znaczy niby są jakiś porównywarki ofert itp., ale to nie to samo co prozmawiac z kimś kto kupowal w danym sklepie, wówczas wiadomo mniej wiecej czego się spodziewać, bo jedne sklepy dają, np. 14 a innne 30 dni na zwrot towaru. Lepiej to wiedzieć.
#2019-08-06 03:28:26 

Ciężarówka

Użytkownik

Szkoda, ze nie podałeś jakie sklepy preferujesz, bo ja np. lubie odwiedzac sklepy sportowe w galerii handlowej Alfa w Grudziądzu. Tam miłe i sympatyczne ekspedientki zawsze chetnie mi doradza np. w kwestii wyboru odpowiedniej bluzy sportowej czy sprawdzą buty, gdzie moge dostac, jak akurat na sklepie nie ma moiego rozmiaru.
#2019-08-06 04:35:13 

Krzyżowaty

Użytkownik

Może być tez adres sklepu online bo do Grudziądza akurat mam daleko. Wazne zeby był tam duzy wybor odzieży Adidas.
#2019-08-06 06:51:05 

DaisyTheDuck

Użytkownik

Ja polecam ci sklep sportowy, który znajdziesz pod adresem https://ctxsport.com/ jest tam odzież sportowa od najlepszych producentów. Jest dzial meski, damski i młodzieżowy, na szczególną uwage zasluguje kolekcje dziecięca dla małego piłkarza. Koniecznie sprawdz jeśli masz male dzieci w domu.
#2019-08-06 07:46:52 

Zamek

Użytkownik

A wiecie dziewczyny, ze to jeden i ten sam sklep, to znaczy jeden jest stacjonarny a drugi online, ale tej samej firmy? Jeśli ktos ma takie życzenie to może zamówic odzież do domu albo na adres któregoś ze sklepów stacjonarnych, jak najbardziej kupisz tam rzeczy marki Adidas, w tym z linii Adidas Performance czy Adidas Essential, a także wiele innych. Najlepiej zobaczyc samemu.
#2019-08-06 08:05:46 

Krzyżowaty

Użytkownik

Dzieki wielkie za wszystkie wasze rady i adres sklepu, na pewno skorzystam, do uslyszenia pozdro!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015