#2017-12-28 02:34:53 

Krzyżowaty

Użytkownik

Cześc wszystkim, szukam sprawdzonego kubka dla dziecka który by się nie nagrzewał i miał zakrętkę uniemożliwiającą wylanie zawartości. Czasami w marketach są takie rzeczy ale wolę kupić w porządnym sklepie bo chce mieć pewność że wykonanie będzie odpowiednie dla zdrowia dziecka. Pozdrawiam i liczę na pomoc.
#2017-12-28 03:12:06 

Marzycielka

Użytkownik

W tych marketach jakość nie jest znowu taka zła. Nic się nie stanie jeśli tam kupisz, ale jak chcesz to pojedź do pierwszego lepszego sklepu z rzeczami dla maluchów a na pewno coś tam znajdziesz.
#2017-12-28 03:24:28 

DarmowaZupa

Użytkownik

No z tymi marketowymi rzeczami dla dzieci to bym była bardzo ostrożna. Kupiłam w któymś taki plastikowy kubek dla trochę starszych dzieci i się okazało że picie strasznie waliło plastikiem. Rzeczy dla dzieci radzę kupowac w sklepach dla dzieci, pozdrawiam.
#2017-12-28 04:52:25 

Krzyżowaty

Użytkownik

Tylko że w mojej miejscowości jest jeden i nie chciałbym akurat tam zachodzić z innych powodów..
#2017-12-28 05:47:07 

DarmowaZupa

Użytkownik

W takim razie pozostają sklepy internetowe, a duży wybór kubków mają tu - https://wyprawkowy.pl/kubki-360-485. Zamawiałam kilka na prezent dla bratowej, jest z nich bardzo zadowolona bo wykonanie nie pozostawia niczego do życzenia, a wygodnie dać maluchowi taki kubek którym maluszek nic sobie złego nie zrobi. Najważniejsze że plastik jest niealergiczny i w zaden sposób nie reaguje z płynami.
#2017-12-28 08:27:50 

Krzyżowaty

Użytkownik

Dzięki, to właśnie było dla mnie bardzo ważne bo pamiętam z dzieciństwa smak i zapach plastiku z podobnych kubków. Nikt wtedy nie wnikał czy to może być szkodliwe czy nie, a kto wie czy dzisiejsze tak powszechne alergie właśnie nie mają początku we wczesnym dzieciństwie. Dzięki za pomoc, temat idzie do zamknięcia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015