#2016-11-02 04:01:12 

Jagdom

Użytkownik

Witam. Jestem u progu rozpoczęcia swojej własnej działalności i otwarcia firmy. Chciałbym się zwrócić do dobrego coacha, żeby pomógł mi że tak powiem wgryźć się w temat. Chciałbym go zapytać o nastawienie konieczne do pracy, jakie umiejętności szlifować, na czym się skupić itp. mam bardzo pozytywne opinie na temat coachów, bo mój znajomy chodził na sesje i cóż, odnosi teraz naprawdę bardzo dużo sukcesów różnego typu. Także ja też chcę spróbować swoich sił na tej płaszczyźnie ;)
#2016-11-02 04:56:19 

KolorowaDama

Użytkownik

No to koniecznie musisz odwiedzić coacha biznesowego Michała Łęgowskiego ;) bo on słynie z tego, że właśnie potrafi pomóc każdemu odnieść sukces. Jest bardzo dobry – sama miałam okazje uczęszczać na jego sesje i szczerze mówiąc, to dawno nie widziałam tak profesjonalnego człowieka ;) idealnie po prostu nadaje się do tego co robi ;)
#2016-11-02 06:11:42 

Ciężarówka

Użytkownik

Ja miałam z nim szkolenia z komunikowania się i mogę potwierdzić to co koleżanka wyżej napisała. To prześwietny coach, o świetnym poczuciu humoru i porażającej wręcz energii. Jest doskonałym mówcą i potrafi dotrzeć do człowieka naprawdę w bardzo krótkim czasie. Bardzo polecam jego usługi ;) sama niedługo się chyba wybiorę na jakieś szkolenia od niego ;)
#2016-11-02 08:10:26 

Jagdom

Użytkownik

Coaching jest mega przydatny do rozwoju wielu umiejętności interpersonalnych ale i biznesowych. Nie dziwie ci się się, że chcesz iść do coacha. Ja sam też w przyszłości na pewno pójdę bo to jest super sprawa.
#2016-11-02 10:14:47 

KolorowaDama

Użytkownik

NO to już wiem, do jakiego coacha się w końcu wybiorę ;) tylko, że ja stricte potrzebuję life coacha, bo mam sporo problemów natury osobistej, ze związkiem itp. na pewno mi pomoże..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015