#2016-10-31 08:06:37 

Jagdom

Użytkownik

Hej. Potrzebuje wynająć fajne, ekskluzywne auto na jeden dzień w celu przewiezienia kilku osób na szkolenie odbywające się na drugim końcu miasta. Dokładnie szkolenie odbywa się w Krakowie, więc dobrze, aby wypożyczalnia także znajdowała się w tym mieście, bo nie chce ponosić dodatkowych kosztów. Możecie polecić jakąś firmę? Wynajem auta ma być wraz z kierowcą.
#2016-10-31 09:22:22 

Krzyżowaty

Użytkownik

Witaj, korzystałem w podobnym celu z rewelacyjnego wypożyczalni aut z Krakowa i muszę przyznać, że to super opcja. Z ofertą firmy możesz zapoznać się tutaj: rentkrakow.pl/. Wynajmują samochody osobowe, dostawcze i busy. Jest możliwość wynajmu z kierowcą, więc nie będziesz miał żadnego problemu. A i posiadają bardzo dużo modeli samochodów, także tych wysokiej klasy. Chyba głównie właśnie kierują swoje usługi do firm, więc z pewnością ich oferta jest odpowiednio dostosowana.
#2016-10-31 09:53:57 

DaisyTheDuck

Użytkownik

Witam wszystkich. Sama jakiś czas temu skusiłam się na wynajem krótkoterminowy samochodu osobowego w celu przywiezienia rodziców z lotniska w Krakowie. Mieli bardzo dużo bagaży, więc wybrałam kombi, które bez problemu wszystko pomieściło. Korzystałam właśnie z firmy Rent Kraków, o której wspomniał mój poprzednik. Zapłaciłam grosze. Jestem pewna, że za taksówkę w dwie strony zapłaciłabym o wiele więcej – jest to bardzo fajna alternatywa.
#2016-10-31 10:33:50 

FranciszkaZ

Użytkownik

Hej! Z czystym sumieniem polecam Ci wspomnianą wypożyczalnie aut. Wynajmowałam od nich busa na wyjazd do Chorwacji i za cały tydzień zapłaciłam tylko coś około ponad 100 zł, także koszty niewielkie. Komfort jazdy bardzo dobry, auto sprawne, wszystko odbyło się bez żadnego problemu. A rezerwacji dokonałem przez Internet.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015