#2016-10-24 01:13:10 

Jagdom

Użytkownik

W naszej firmie flota samochodów jest wymienia co trzy lata. Właśnie pomału zbliża się kolejna trzylatka, ale w tym roku postanowiliśmy nie męczyć się ze sprzedażą każego po kolei. Chcemy je sprzedać hurtowo bez zbędnego ociągania. Z każdym miesiącem auta tracą na wartości, a chcemy mieć żywą gotówke od razu. Jakie metody tutaj polecacie?
#2016-10-24 01:48:57 

Krzyżowaty

Użytkownik

W tym przypadku hurtowo to skupują fdirmy, które się specjalizują właśnie w tej dziedzinie. Na takich klientów jak Ty to czekają bardzo i są w stanie dać im bardzo dobre ceny. Wiem to, bo moim znajomi bardzo często sprzedają w ten sposób auto w hurtowej formie.
#2016-10-24 04:38:44 

Bestia

Użytkownik

No nie wątpie, że taka transkacja jest opłacalna dla obu stron. Sprzedającvy dostaje do ręki okresloną ilość pieniędzy, a kupujący dostaje spradzowny towar. W firmach to generalnie zawsze jest bogata historia pojazdów, więc później łatwiej im jest je sprzedać. Problemem w firmach była zwsze ilość samochodów, bo kto kupi na raz kilkanaście czy kilkadziesąt sztuk aut.
#2016-10-24 07:08:44 

Jagdom

Użytkownik

Trafiliście dokładnie w sedno. Właśnie ze względu na ilość po trzech latach zawsze był problem ze znalezieniem kupca. Jak już się ktoś deklarował na zakup większe j ilości to okazywało się, że nie ma tyle środkó i tak dalej. A z firmami skupującymi to można faktycznie trochę poszaleć na tym rynku.
#2016-10-24 09:10:30 

Młotek

Użytkownik

Ja mogę polecić skupujących auta w stolicy Małopolski, bo to wyjątkowe miejsce na sprzedaż. Zupełnie inaczej jak w rejonach przygranicznych, gdzie zawsze te ceny są trochę oderwane od rzeczywistości. Tutaj wysyłasza zdjęcia, troche informacji i temat zaczyna się kręcić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015