#2016-10-12 04:15:29 

DaisyTheDuck

Użytkownik

Witam wszystkich. Potrzebuję żeby ktoś mi podpowiedział jak najszybciej i wygodnie dojechać z lotniska w Pyrzowicach do centrum Katowic. Sprawa jest dosyć pilna bo niedługo mam lot a dopiero teraz sobie uświadomiłam że z tym dojazdem to mozebyc bardzo roznie. Pozdrawiam i z gorydziekuje za pomoc.
#2016-10-12 04:42:53 

Jagdom

Użytkownik

Często latam do Katowic i powiem ci szczerze że z transportem może być problem. Autobusu jeżdżą jak chcą, jeśli już coś znajdziesz to zwykle jest tak zapchane że aż się odechciewa zyć. Nie wiem co planujesz dalej ale najlepszym rozwiązaniem jest dla mnie wypożyczenie niedrogiego samochodu w Pyrzowicach koło lotniska. Wygodnie, szybko i tanio jak na taki komfort że jedziesz kiedy chcesz jak chcesz. Pozdrawiam.
#2016-10-12 05:37:11 

DaisyTheDuck

Użytkownik

Rozważalam to chcialabym jeszcze odwiedzicrodzine ale nie znalazłam żadnej wypozyczalni tam w okolicy. Mógłbyś coś polecić, skoro często tam bywasz?
#2016-10-12 06:53:46 

Jagdom

Użytkownik

Ostatnio korzystam z Osek Rent a Car bo mają bezpieczne sprawdzone samochody i najbardziej konkurencyjne ceny w tamtych stronach. Jeśli wybierasz się do rodziny to najwygodniej będzie wziąć auto. Zaoszczedziszmase czasu ktorymozeszprzeznaczyc na herbate z wujkami ;)
#2016-10-12 08:19:30 

Ciężarówka

Użytkownik

Wypożyczam od nich auta tyle że w Poznaniu. Nie wiedziałam że to sieć :). W każdym razie nigdy nie mogłam powiedzieć złego słowa na ich samochody, wszystko sprawne, działające jak powinno. Ceny też spoko, w Poznaniu są najtańsi. Pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015