#2016-09-15 02:33:41 

Jagdom

Użytkownik

Witam wszystkich. Szukam firmy, która zajęła by się outsourcingiem u nas w firmie. Chodzi o szkolenie pracowników, przygotowywanie dokumentacji, szablonów itp. chodzi o ochronę danych osobowych. Czy mogę liczyć, że ktoś na tym forum jest akurat w temacie i będzie potrafił coś w tym zakresie mi doradzić? Będę wdzięczny, jak rozpęta się tu mała dyskusja i ktoś wskaże jakąś ciekawą opcję i rozwiązanie.. z góry dziękuję i pozdrawiam
#2016-09-15 04:42:59 

Ciężarówka

Użytkownik

Przyznam szczerze, że często korzystaliśmy z tego typu profesjonalnych usług outsourcingowych usług outsourcingowych w przeszłości. Polecam tę firmę, jak dla mnie, to chyba jedna z lepszych firm tego typu w Polsce, jeśli chodzi o pomoc w ochronie danych osobowych. Posiadają super wykwalifikowanych pracowników, doskonale przygotowaną dokumentację i wszystko to, co tak naprawdę potrzebne, by zadbac o bezpieczeństwo danych.
#2016-09-15 07:18:54 

KolorowaDama

Użytkownik

Zgadzam się zkoleżanką wyżej ;) akurat też korzystałam z ich usług, w naszym biurze w Warszawie i naprawdę, ale to naprawdę pomogli naszej firmie. Nie dość, że otworzyli nam oczy na liczne problemy w naszej firmie, to jeszcze przygotowali naszych pracowników pod kątem, jak bezpiecznie i szybko ochraniać dane osobowe. Naprawdę polecam.
#2016-09-15 08:30:09 

DarmowaZupa

Użytkownik

Będę wiedziała na przyszłość ;)
#2016-09-15 08:54:14 

Młotek

Użytkownik

no taka firma to skarb, bo przez takiego typu problemy w firmie, można naprawdę stracić reputacje i klientów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015