#2016-09-13 03:01:30 

Pustynia

Użytkownik

Witam! Piszę w imieniu jednej z prywatnych szkół, w której zajmuję się zaopatrzeniem sal, w narzędzia etc. Obecnie jesteśmy na etapie wymiany szafek dla uczniów, aby mieli gdzie trzymać swoje rzeczy po przyjściu do szkoły, a także przebierając się na w-f. Przeglądałam już kilka ofert takich szafek, ale sama jeszcze nie jestem pewna, który produkt najlepiej wybrać, tym bardziej, że niektóre są kosmicznie drogie.
#2016-09-13 03:59:49 

BratHenryka

Użytkownik

Siemanko:) Słuchaj, najlepiej myślę, jak waszym wyborem będzie szafka ubraniowa typu BHP i najlepiej wprost od producenta. W sumie to prawie to samo, tyle, że jest lepiej skonstruowana (a wiadomo, jak to z dzisiejszymi dzieciakiami, że potrafią wszystko rozwalić), do tego może być np. o szerokości 60, albo 80 cm. Ta 80 ma dodatkowo jeszcze przegrodę w komorze, więc rzeczy obu uczniów będą dobrze zabezpieczone.
#2016-09-13 04:47:25 

Pustynia

Użytkownik

Mówi pan o szafce BHP, a to nie jest tak, że one są w jednym kolorze, szare? Zależałoby nam jednak na tym, by miały nieco więcej kolorów.
#2016-09-13 05:31:33 

BratHenryka

Użytkownik

Dajmy sobie spokój z pan, pani :) To nie oficjalny bankiet, tylko internetowe forum :) O ile wiem, jak wejdziesz sobie na stronę polskie-szafy-metalowe.pl to tam znajdziesz wybór takich kolorowych szafek, więc to nie będą monotonne kolory :) Dodatkowo, wiadomo, jak to od producenta, jest dużo taniej, a przy tym sprzęt najwyższej klasy :)
#2016-09-13 06:29:56 

Pustynia

Użytkownik

No ja w Internetach to raczej nowa jestem :) Ale dobrze, na Ty :) A ta firma, to skąd jest? Można im zaufać?
#2016-09-13 08:54:16 

BratHenryka

Użytkownik

Z Łodzi i o ile wiem, większość tamtejszych firm zaopatruje się w ich produkty ;) Myślę, że jak przemysł im ufa, to oświata też może :)
#2016-09-13 10:46:25 

Pustynia

Użytkownik

Oglądam sobie właśnie ich szafki. Wygląda to rzeczywiście fajnie :) Jeszcze tylko szef musi zatwierdzić. Ale przynajmniej mam już link! Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015