#2016-09-09 06:10:57 

Jagdom

Użytkownik

Cześć wszystkim. Wstyd się do tego przyznać, jednak przed obcymi ludźmi jakoś łatwiej, niż na przykład zaczynać temat wśród znajomych. No cóż, tak wyszło a czasu nie da się cofnąć. Do rzeczy. Moje zęby są w opłakanym stanie. Nie dbałem o zęby, nie myłem ich regularnie, nie chodziłem do dentysty na przebadanie stanu uzębienia co pół roku. Szukam dentysty, który zajmuje się endodoncją i implantami bo obawiam się, że jednego zęba już nie uratuję, niestety.
#2016-09-09 06:55:11 

Krzyżowaty

Użytkownik

Ale czekaj, to nie bolało Cię nic? Auć. Słabo mi na samą myśl.
#2016-09-09 09:19:17 

Oddelegowana

Użytkownik

No cóż, to jak najszybciej jest Ci potrzebny stomatolog Poznań Grunwald dokładnie, został okrzyknięty przez moją przyjaciółkę jako lokalizacja najlepszego dentysty. Myślę, że można jej zaufać bo ona sama ma piękne, zadbane, śnieżnobiałe ząbki. Powodzenia, trzymam kciuki żeby ten ząb jednak udało się odratować!
#2016-09-09 09:27:43 

BratHenryka

Użytkownik

Niestety wiem z własnego doświadczenia, że kciuki tutaj jednak nie pomogą. Sam miałem niezłe przygody z tymi zębami i wiem, że leczenie kanałowe to jest pikuś przy wyrywaniu zębów. Najlepiej jak najszybciej znajdź przystępny cennik implantów zębów , ponieważ przez taką ilość zaniedbanych zębów możesz i tak sporo zapłacić, więc lepiej tę kwotę w miarę możliwości ograniczyć i wybrać tańszego dentystę.
#2016-09-09 10:51:14 

KolorowaDama

Użytkownik

O matko! Współczuję. No ale cóż, człowiek uczy się na błędach i teraz będziesz miał nauczkę, że o zęby trzeba stanowczo dbać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015