#2016-09-02 03:50:17 

Zamek

Użytkownik

Cześć, dziewczyny! Jakie są Wasze ulubione firmy odzieżowe? Moja dziewczyna chce mieć element zaskoczenia, i wymyśliła że mam iść na zakupy i kupić jej parę ubrań na wyjazd. Ja sie na tym totalnie nie znam. Poratujecie? Tak strasznie nie lubię tego chodzenia do sklepach? Nie mam pojęcia, jak może Wam to sprawiac przyjemność.
#2016-09-02 04:17:38 

Młotek

Użytkownik

Dla takich osób jak my, stwotrzone są sklepy internetowe. Wszystko masz w jednym miejscu, a zapłacić możesz często kartą, tak jak w sklepie stacjonarnym z odzieżą.
#2016-09-02 05:20:51 

KolorowaDama

Użytkownik

Myślę, że Twojej dziewczynie spodobałyby się ubrania marki Antony Morato. Oczywiście nie dla niej, ponieważ są to ubrania przeznaczone dla mężczyzn. Na pewno ona ucieszy, jak kupisz sobie jakiś stylowy kubraczek :).
#2016-09-02 08:03:57 

Pustynia

Użytkownik

Możesz jej kupić na przykład elegancką torebkę Love Moschino. Możesz kupić jej małą kopertówkę, albo nieco większą torebkę, która nada się na zakupy. Czyli to, co tygryski lubią najbardziej :D. Którkąkolwiek torebkę wybierzesz, na pewno uszczęśliwisz swoją kobietę. Jestem, o tym przekonana.
#2016-09-02 09:14:34 

FionaXXL

Użytkownik

Ale super! Widać, że bardzo kochasz swoją kobietę. Nie każdy mężczyzna zgodziłby się na coś takiego. Zwłaszcza, że sam wspominasz że nie lubisz zakupów. Na szczęście możesz rozwiązać tą sprawę wybierając sklepy internetowe, ja szczególnie polecam sklep internetowy z włoską odzieżą Loretti. Twoja dziewczyna nie musi wiedzieć, że zrobiłeś zakupy przed komputerem.
#2016-09-02 10:52:08 

FranciszkaZ

Użytkownik

Co tygryski lubią najbardziej? Buty! Buty Elisabetty Franchi w sklepie internetowym wspomnianym wyżej to idealny towarzysz dla torebki Love Moschino. Do tego kompletu możesz jeszcze kupić jakąś seksowną sukienkę. Na pewno będzie wniebowzięta!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015