#2016-08-11 06:44:14 

FionaXXL

Użytkownik

Witam wszystkim. Temat dotyczy oprawy muzycznej. Chciałam się was zapytać ile kosztuje taka oprawa. Jak wiele pieniędzy trzeba przyszykować. Wychodzę za mąż za kilka miesięcy. Nie jestem pewna czy kogoś znajdziemy. Nie będę ukrywała, że zależy nam na cenie, bo tych wydatków jest tyle, że chyba nasze oszczędności tego nie przetrawią. Byłoby mi miło gdyby ktoś mógł polecić coś konkretnego. Nie wiem z resztą czy są takie zespoły, które byłby w miarę tanie i dobre.
#2016-08-11 06:52:43 

Marzycielka

Użytkownik

Witaj. Tak samo jak ty zmagałam się z takim problemem. Też szukałam czegoś, co byłoby tanie i jednocześnie, co było by znośne dla uszu. W ostateczności zatrudniłam zespół, który grał wcześniej u mojej siostry na weselu. Nie zapłaciłam ani dużo ani mało, ale w sumie wiedziałam kogo zatrudniam. Dobrze by było, aby ktoś ci coś też polecił z bliskich.
#2016-08-11 07:07:04 

GregoryP

Użytkownik

Witajcie. Według mnie najlepszy może okazać się przykładowo zespół wodzirej i dj weselny. Pewnie wielu z was poczuje się oburzonym, ale dzisiaj takie zespoły radzą sobie znacznie lepiej niż parę lat wcześniej. Mają lepsze pomysły na zabawy i dostarczają mnóstwo atrakcji. Przede wszystkim na sprzęt zwróciłbym uwagę. A dj zazwyczaj mniej się ceni jak te wszystkie zespoły do kotleta.
#2016-08-11 07:54:07 

KolorowaDama

Użytkownik

Co racja to racja, ale ja też uważam, że dj to świetny pomysł. Tutaj masz namiar na dobrą ekipę i całkiem niedrogą djlight.pl/. Uważam, że dobrze jest sprawdzić czy mają już zajęte terminy, bo to z tym zawsze różnie bywa. Sale to trzeba czasami zamówić z półrocznym wyprzedzeniem.
#2016-08-11 08:45:09 

Brzdąc

Użytkownik

Siemka. Ja także polecam DJa. Konkretnie wziąłbym pod uwagę osobnika znanego jako DjLight to Szymon Gołoś. Profesjonalny i konkretny, a przy tym elastyczny, puszcza takie kawałki, jakie się lubi, a nie jakie trzeba puścić. Poza tym pracuje w duecie z wodzirejem, też dobry profesjonalista w rozbawianiu nawet najbardziej ponurych ludzi. Uważam, że cena 2500zł to rozsądna kwota za dobrą atmosferę na weselu. Taniej to można zamówić grajka, który na fujarce wam będzie przygrywał.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015