#2016-08-10 00:52:51 

Ciężarówka

Użytkownik

Witajcie. Doszłam do wniosku, że dobrze jest założyć temat o oświetleniu, bo być może są osoby takie jak ja, które mają trudności w wyborze wszystkiego co dekoracyjne. Chciałabym swój dom urządzić jak najlepiej, ale nie wiem czy to mi się uda, dlatego z chęcią bym poczytała jakie lampy według was są teraz godne uwagi. Proszę o porady, ale oczywiście poważne porady.
#2016-08-10 03:49:09 

GregoryP

Użytkownik

Cześć. Moja żona ostatnio też dużo czasu poświeciła poszukiwaniom lamp. Mamy otwarty salon z aneksem kuchennym i jadalnią. Powiesiliśmy lustro nad kredensem. Szukaliśmy właśnie odpowiednich kinkietów mocowanych powyżej lustra. Szukaliśmy i udało się znaleźć. Kwiatowy deseń świetnie dopasował się do wymagań mojej jakże wybrednej żonki.
#2016-08-10 05:39:25 

Oddelegowana

Użytkownik

Witajcie. Ja uważam, że każdy ma swój gust i to chyba niewiele ci pomoże co my uważamy za słuszne a co nie. Mnie osobiście podobają się efektowne i aranżacyjne lampy salonowe najlepiej takie, które mają różne kolory światła. Uważam, że dzięki temu można fajnie zaprezentować swój salon zwłaszcza wtedy, gdy teściowa przyjedzie. U mnie teściowa jest taka, że każdego pierdołka się doczepi. A to ścierka brudna, a tu plama na blacie, a czemu taki klosz od lampy niedomyty. I wciąż tylko, żeby mi udowodnić, że jestem niewystarczająco dobra i nieuważna, bo jak coś takiego można by nie zauważyć, skoro ona akurat zauważyła. Jednym słowem ciężki los. Pozdrawiam cieplutko.
#2016-08-10 06:21:12 

KolorowaDama

Użytkownik

Ahh te teściowe wszedzie ich pełno. Ja znalazłam coś takiego tomix.pl/c/pl/7_171/5/1/0/long/lampy+sufitowe+-+plafony.html . Może akurat pomogłam. Pozdrowienia dla was wszystkich.
#2016-08-10 08:17:59 

BratHenryka

Użytkownik

Nie ma co sugerować się teściową tylko żyć po swojemu. Moja też kiedyś była upierdliwa, co prawda nie w kwestii prowadzenia domu, bo tym się żona zajmuje, ale potrafiła na każdym spotkaniu swoją szpilę wbić. Co do oświetlenia to poleciłbym na przykład taśmy ledowe, którymi można fajnie dopracować wizerunek każdego pomieszczenia tym bardziej salonowego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015