#2016-07-14 05:24:07 

DaisyTheDuck

Użytkownik

Szukam do kupienia miodu akacjowego. Jest podobno bardzo skuteczny przy leczeniu choroby wrzodowej żołądka i przewodu pokarmowego, a ja już od jakiegoś czasu się zmagam z tym problemem, bezskutecznie. Szukałam w sklepach stacjonarnych al ten miód jest podobno bardzo rzedko spotykany. Proszę o pomoc
#2016-07-14 05:36:39 

Ciężarówka

Użytkownik

Tez miałam ten sam problem. Miód akacjowy jest rzadki, ale może Pani go kupić na stronie pszczeliazyl.pl/. Kupuję tam już od jakiegoś czasu i cena i jakość miodu sa naprawdę zadowalające. Dodatkowo mam pewność że miód jest najlepszego sortu, bo pasieka znajduje się wsi.
#2016-07-14 06:49:09 

DaisyTheDuck

Użytkownik

O dziękuję za tak szybka odpowiedź, a niech mi jeszcze Pani podpowie czy to działa? Widzi pani jakąś różnicę po spożyciu tego miodu a jeśli tak to po jakim czasie są widoczne te rezultaty.
#2016-07-14 09:09:49 

Ciężarówka

Użytkownik

Różnica jest ogromna. Do potraw które kiedyś słodziłam cukrem dodaję miodu, czasem mniej czasem więcej. Mam takie wrażenie, że miód łagodzi dolegliwości z bólem, trawieniem i ogólnie korzystnie wpływa na moje zdrowie. Niech się pai nie zastanawia ;)
#2016-07-14 09:46:36 

Jagdom

Użytkownik

Ja też potwierdzam że miód akacjowy jest pozytywny dla zdrowia. Co prawda ja nie mam takich przypadłości jak wy, ale dodaję do herbatki po łyżeczce, tak dla zrowotności i od kilku lat nie chorowałem wcale!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015