#2016-07-12 05:50:31 

BratHenryka

Użytkownik

Hej wszystkim. Tak własnie przeszukuję Internet i szukam pomysłu na to w jaki sposób nauczyć się angielskiego. A własciwie podszlifować to co już znam, a niestety znam mało. Z chęciom wziął bym pod uwagę jakieś szkoły językowe, ale tam lekcje organizowane są w godzinach mojej pracy. Język przyda mi się w późniejszym czasie, zamierzam zmienić pracę, a jak wiadomo bez angielskiego to się właściwie dziś nic nie da zrobić. Myślałem nad prywatnymi lekacjami u mnie w domu lub w domu u korepetytora. Co myślicie o tym. Mieszkam w wielkopolskim, jakby co. Czy możecie dać namiar na kogoś, kto jest w takich lekacjach elastyczny i szybko można z nim podszlifować język?
#2016-07-12 07:20:04 

Ciężarówka

Użytkownik

Witaj. Moim zdaniem jest to jedna z najlepszych opcji. Dzięki temu można nie martwić się o swój grafik, bo wszystko można dopasować. Słyszałam wiele dobrego o fachowcach, którzy udzielali korepetycje z angielskiego Poznań tam się kieruj, znajdziesz dobrych nauczycieli z prawdziwego zdarzenia. Masz rację, że bez angielskiego dzisiaj ani rusz.
#2016-07-12 08:21:05 

AsteriXXX

Użytkownik

Angielski angielskim, ale fachowców jest mało. Niektórzy korepetytorzy mineli się całkowicie z powołaniem. Nei potrafią odpowiednio podejść do kursanta. Nie potrafią wytrzymać presji i nie umieją zdać sobie sprawy, że nie każdy uczy się w tym samym tempie. No ale cóż, wiele jest osób, które są na nieodpowiednich stanowiskach. Ja ze swoim korepetytorem od niemieckiego przeszedłem piekło, a efekt jest taki, że nadal nic nie umiem.
#2016-07-12 08:55:35 

KolorowaDama

Użytkownik

Witam wszystkich. Kolego przedmówco masz sporo racji, ale nie ma co wszystkich sprowadzać do jednego wora. Daję namiar na dobrego korepetytora, który jest przeciwieństwem tego co mój przedmówca wyszczególnił ;D zajrzyjcie sobie tutaj kolodziej-albion.com.pl/nauka-angielskiego. Na pewno zdanie się odmieni. Masz też rację, że dobry nauczyciel musi mieć indywidualne podejście do nauczania danych ludzi. Nie każdy uczy się w szybkim tempie.
#2016-07-12 10:13:10 

DarmowaZupa

Użytkownik

Według mojej opinii najlepiej to uczyć się samemu w szkole i przykładać się do tego, to żadne kursy i zmaganie z korepetytorami nie będzie później potrzebne ;P pozdrowienia
#2016-07-12 11:14:20 

Krzyżowaty

Użytkownik

Żaden nauczyciel w szkole nie gwarantuje ci indywidualnego podejscia, bo obecnie jest rownanie do dołu, dlatego lepiej wziąć porządnego korepetytora, który jeszcze indywidualnie Cię podciagnie do góry.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015