#2016-07-08 01:35:02 

GregoryP

Użytkownik

Dzień dobry. Wchodzę tu z pewną nadzieją na to, że uda mi się znaleźć odpowiedź na wszystkie moje pytania. Jestem biznesmenem i lubię otaczać się dobrymi gadżetami. I szukam jakiegoś sprzętu, który by był dobry dla biznesmena, chodzi mi może o jakiś mały komputer albo tablet, który działa na takiej zasadzie jak komputer, żeby miał wszystko fukcje. A druga jest sprawa taka, że potrzebuje dobrej firmy, która mi zapewni obsługę IT mojej firmy. Zależy mi na czymś sprawdzonym , co będzie warte mojej uwagi. Możecie coś takiego polecić ciekawego? Liczę tutaj na wasze komentarze i waszą pomoc, bo bardzo mi na tym zależy.
#2016-07-08 02:27:57 

Brzdąc

Użytkownik

Cześć. Jeśli chodzi o tablety dla biznesu to obecnie technika tak się posunęła, że w tablecie masz włożony cały normalnie komputer, który spełnia swoje wszystkie funkcje. Na rynku ich całkiem sporo dostaniesz, wystarczy poszukać. Oczywiście ich cena też jest odpowiednia. Ale czy warto? Z całą pewnością tak i ja sam bym polecał takie tablety każdemu, kto tylko ich potrzebuje, bo naprawdę są warte swojej ceny. Takie małe urządzenie, a takie ogromne możliwości.
#2016-07-08 04:58:26 

Kolonista

Użytkownik

Zgadzam się z kolegą wyżej. Też bym polecał taki tablet, bo moim zdaniem warto. A jeśli interesuje Cię obsługa informatyczna to też znajdziesz dużo różnych opcji, które Cię w pełni zadowolą. Firmy robią już teraz wszystko co w ich mocy żeby spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów, jakim z pewnością Ty sam też jesteś. :P
#2016-07-08 05:18:36 

GregoryP

Użytkownik

No tak, tak jestem bardzo wymagający. I wiem, że jeśli chodzi firmy informatyczne Kraków ma do zaoferowania naprawdę wiele. Jedną z firm już znalazłem i mam nadzieję, że będzie wszystko ok z nimi.
#2016-07-08 06:14:27 

Kolonista

Użytkownik

A mogę z ciekawości zapytać, kogo udało Ci się znaleźć?
#2016-07-08 08:30:18 

GregoryP

Użytkownik

No jasne, to jest firma indata-solutions.pl Właśnie usłyszałem o nich dużo dobrego i mam nadzieję, że to wszystko się sprawdzi w praktyce.
#2016-07-08 09:16:23 

Kolonista

Użytkownik

u nich na pewno się sprawdzi, możesz mi wierzyć
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015