#2016-07-05 01:53:15 

DarmowaZupa

Użytkownik

Na rynku jest coraz więcej kurierów, ale jeden drugiemu nie równy. Ceny bardzo się nie róznia, ale jeśli chodzi o jakość wykonywanych usług to można mieć czasami zastrzeżenia. Jakie firmy polecacie a jakie nie?
#2016-07-05 03:26:12 

KolorowaDama

Użytkownik

Jest wiele firm oferujących przesyłki kurierskie. Wydaje mi się, ze wystarczy tylko znaleźć i porównać te duże firmy, bo mniejsze podmioty właściwie nic ciekawego nie oferują.
#2016-07-05 05:13:10 

Ciężarówka

Użytkownik

Muszę powiedzieć, że branża usług kurierskich w stolicy ma się całkiem nieźle. Tutaj codziennie powstają nowe firmy wysyłkowe. Zresztą teraz to podstawa. Sprzedaż internetowa jest rdzeniem całego handlu. Sklepy stacjonarne przynoszą zazwyczaj mniejszy zysk niż takie na allegro. Firm jest sporo do wyboru. Wszystkie ostro ze sobą konkurują i prześcigają się w promocjach cenowych byle by tylko przejąć klienta.
#2016-07-05 05:25:10 

GregoryP

Użytkownik

Jeżeli chcesz porównać różne firmy to najlepiej wejdź na 2send.pl. Wpisując wielkość i parametry paczki wyskoczą ci wszystkie możliwe dostępne oferty kurierów. Oczywiście na pierwszy rzut oka widać cenę i kto jest najtańszy, ale porównywarka wskazuje też na inne aspekty, takie jak ubezpieczenie i bezpieczeństwo. Bardzo fajna sprawa. Można powiedzieć, ze to jest takie kurierskie ceneo.
#2016-07-05 05:53:36 

Ciężarówka

Użytkownik

Porównywarka bardzo ciekawa, podoba mi się, szczególnie, ze jest opcja zamówienia uslugi bezpośrednio na stronie. To jest przydatne jak mamy do wysłania paczkę gdzieś za granicą. Nie wiesz jak ogarnąć coś takiego np. w Indonezji, a tu masz odpowiedź. zamawiasz kuriera od drzwi do drzwi. Ktoś odbierze paczkę i ktoś ją dostarczy. Nie musisz biegać po pocztach, które sa dużo droższe.
#2016-07-05 08:07:42 

GregoryP

Użytkownik

Rzeczywiście szczególnie za granicą poczta polska wychodzi drożej. Powiem szczerze, ze mnie to zaskoczyło. Myślałem, ze ceny będą porównywalne, albo nawet kurier droższy, przecież poczta ma od stuleci cała rozbudowaną infrastrukturę. To jest chyba siła wolnego rynku. Jeśli coś da się zrobić taniej, znajdzie się ktoś kto to zrobi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015