#2016-06-29 02:17:02 

Młotek

Użytkownik

Mam takie pytanie do Was, być może ktoś się trochę orientuje bo jeździ często po skupach żywca. Chodzi mi o to, że szuka warchlaków, ale koniecznie musza to być zwierzęta duńskie ;) Wiem, mam wymagania, ale tam naprawdę hodowle stoją na wysokim poziomie i dlatego warchlaki się po prostu super.Kiedyś korzystałem z jednego dostawcy, ale niestety już go nie ma no i pojawił się problem. Z góry ogromne dzięki za pomoc.
#2016-06-29 04:56:36 

Bestia

Użytkownik

Jak szukach warchlaków duńskich to przecież wystarczy tylko skorzystać z wyszukiwarki internetowej, na pewno od razu pojawi Ci się mnóstwo linków do stron skupów, które właśnie coś takiego sprawdzają i potem u nas sprzedają. Ja jeźdzę często po skupach, ale szczerze to jeszcze się nie spotkałem ;)
#2016-06-29 06:28:09 

Krzyżowaty

Użytkownik

A czemu one są lepsze? Bo nie bardzo rozumiem?
#2016-06-29 07:45:47 

DarmowaZupa

Użytkownik

Specyficzne warunki hodowli, bardzo restrykcyjne normy i w ogóle podejście inne niż u nas, wiem że te zwierzaki są bardzo chodliwe na rynkach całej Europy ;)
#2016-06-29 09:48:17 

KolorowaDama

Użytkownik

Ja mam tylko owce na sprzedaż jakbyś dział, ale tak serio to jak wyżej ktoś napisał, poszukaj sobie w internecie, na pewno tak najszybciej odszukasz interesującą Ci ofertę.
#2016-06-29 11:00:09 

Młotek

Użytkownik

Dobra, znalazłem już faktycznie, myślałem że będzie gorzej, a okazuje się, że w zasadzie iw mojej okolicy jest skup, który się tym zajmuje. Co do samych warchlaków to tak, chodzi o to, że jakość tego mięsa jest baaaardzo wysoka, nie to żebym coś miał do naszych hodowców, no ale po prostu taka jest prawda. U nas dobrej jakości są te z hodowli ekologicznych, to tak jakby ktoś nie wiedział ;)
#2016-06-29 12:26:13 

Jagdom

Użytkownik

Ponoć holenderskie też są bardzo dobrej jakości, znajomy kiedyś zajmował się skupem to właśnie często miał u siebie takie warchlaczki i rozchodziły się jak ciaepłe bułeczki ;)
#2016-06-29 12:55:30 

Ciężarówka

Użytkownik

No i przez Was wszystkich straaasznie zgłodniałam :P Skoro sprawa się rozwiązała to temat uważam za zamknięty. Swoją drogą bardzo mnie zainteresował temat tych warchlaków, musze sobie o nich trochę poczytać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015