#2016-06-28 03:34:17 

Jagdom

Użytkownik

Moja prośba jest zawarta w temacie. Jeżeli moglibyście ułatwić mi życie i zaoszczędzisz czas stracony na poszukiwania to gorąco proszę o odpowiedź, albo prywatną wiadomość. Pozdrawiam i dziekuję.
#2016-06-28 04:21:50 

DaisyTheDuck

Użytkownik

Cześć! Chodzi ci o jakieś konkretne gadżety? Sprawdziłam już kilku dostawców takich materiałów i mogę ci polecić koszulki reklamowe z nadrukami z firmy Bonnum która słynie z dobrej jakości i trwałych napisów czy to na ubraniach czy długopisach. To też jest bardzo ważne bo klienci lubią sobie czasem coś obskubać albo oderwać i cieszyć się darmową „czystą” rzeczą.
#2016-06-28 06:26:51 

Krzyżowaty

Użytkownik

Hej, w tym sklepie mają bardzo dobre ceny upominków świątecznych dla firm dlatego regularnie zamawiam u nich co roku różne rzeczy które potem rozdaję. Klienci są zadowoleni bo jak wspomniała koleżanka jakość jest naprawdę bardzo dobra, a ja mam świetną reklamę :) pzdr.
#2016-06-28 08:16:02 

Jagdom

Użytkownik

najbardziej mnie interesują długopisy reklamowe które już znalazłam na stronie ich sklepu. Rzeczywiście ceny są bardzo konkurencyjne i jest w czym wybierać. Zastanawiałem się nad jakością bo nie chciałbym dać klientom czegoś słabego, ale skoro piszecie że jest pod tym względem wporządku to się decyduję :).
#2016-06-28 10:59:44 

DaisyTheDuck

Użytkownik

Sama zaczęłam przeglądać co tam mają nowego i też mi się nazbierało trochę rzeczy do kupienia. Już dawno miałam uzupełnić zapasy ale jakoś nigdy nie było czasu :P. O jakość nie masz co się martwić bo tu wszystko gra i jest jak należy. Pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015