#2016-06-27 03:31:07 

DaisyTheDuck

Użytkownik

Cześć. Mam pewien dylemat. Otóż, mam super pracę i ogólnie ustabilizowaną pozycję mam. Jednak jestem samotna i czuję, że to przez to, że mam mocno odstające i trochę zniekształcone uszy.. uznałam, że chcę w końcu coś z tym zrobić. Chcę iść się poddać operacji uszu i się zastanawiam teraz.. gdzie iść na ten zabieg i czy to faktycznie mi pomoże? Proszę o opinię i posty na ten temat..
#2016-06-27 04:36:00 

Ciężarówka

Użytkownik

Wiesz, ja sobie zmniejszyłam biust tutaj: chirurgia-plastyczna.eu/operacje-plastyczne/operacja-piersi/zmniejszanie-redukcja-biustu-mammoplastyka/ , pod tym linkiem masz dokładnie opisane jak wyglądał zabieg który przeszłam. Polecam tę klinikę i uważam, że powinnaś się poddać zabiegowi. Zobaczysz, ze potem się poczujesz inną osobą.
#2016-06-27 05:16:14 

FranciszkaZ

Użytkownik

Nie wiem czemu ludzie zwlekają z takimi zabiegami. Jak tylko mają pieniądze na to i męczą się z daną częścią swojego ciała, to nie lepiej zainwestować pieniędzy w coś i się przestać przejmować?? Ja poznałam cenę operacji biustu dawno temu temu, odłożyłam pieniądze na zabieg, zrobiłam to i super się teraz czuję ze sobą..
#2016-06-27 07:45:22 

Marzycielka

Użytkownik

Ja mam podobne zdanie jak Ty. Jestem obecnie na etapie zbierania pieniędzy i jak będę już miała dostatecznie dużo, to wybiorę się na zabieg.
#2016-06-27 08:46:22 

Dobra

Użytkownik

Ja korzystałam z oferty zachodniopomorskiej chirurgii plastycznej i jestem bardzo zadowolona. Nie dość, że efekty są trwałe i fajne, to wcale tak dużo pieniędzy za wszystko nie zapłaciłam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015