#2016-06-08 03:21:40 

Jagdom

Użytkownik

Witam wszystkich, szukam niedrogiego sklepu z butami męskimi w dobrych cenach i ze skóry. Nie koniecznie muszą być jakiejś znanej marki, za to ważne żeby była to sprawdzona firma robiąca dobrze wykonane i wygodne obuwie. Kto mi doradzi gdzie dostanę takie buty?
#2016-06-08 04:44:48 

DaisyTheDuck

Użytkownik

W męskim obuwiu nie mam zbyt dużego doświadczenia bo mój mąż kupuje raz na rok jakieś buty i mu wystarcza, ale koleżanka poleciła mi fajny sklep w którym widziałam coś dla panów. Na podstawie damskich ktore tam kupiammogepowiedziec ze sa solidne i bardzo wytrzymałe. Cena konkurencyjna wiec jak cos ci sie spodoba to nie ma co siezastanawiac bo taniej nie znajdziesz :)

#2016-06-08 07:02:11 

Krzyżowaty

Użytkownik

Jeśli chodzi o buty męskie sklep który poleciła kolezanka jest naprawdę bardzo wporządku nie tylko ze względu na ceny ale na jakość przede wszystkim. Kupiłem tam na próbę półbuty do pracy, a jestem przedstawicielem handlowym więc bardzo dużo chodzę. Póki co nic sie nie rozkleja, nie ma otarć, zadarć, buty pieknie błyszczą i świetnie sie prezentują

#2016-06-08 09:22:33 

Ciężarówka

Użytkownik

Jakiś czas temu znalazłam w tym sklepie eleganckie damskie kozaki w bardzo dobrej cenie i jestem bardzo zadowolona. Buty swietnie leżą i są bardzo wygodne, a do tego w dobrej cenie. Co do wysyłki to była darmowa i bardzo szybka.

#2016-06-08 11:11:51 

Jagdom

Użytkownik

Zamówiłem już półbuty które bardzo mi się spodobały, mam nadzieję że będą wygodne i solidne bo chciałbym trochę w nich pochodzić. Dziękuję za namiary na sklep i pzodrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015