#2016-06-03 05:01:29 

GregoryP

Użytkownik

Witam szukam dobrej firmy ktora pomoze mi w zalozeniu spolki. Chodzi o dzialanosc produkcyjna, spolka zoo. Tak mi sie przynajmniej wydaje ale chce dlatego skorzystac z pomocy fachowcow. Nie chce zadnych bledow i zadnych problemow potem z urzedem skarbowym czy innymi organami panstwowymi. Dlatego zalezy mi na skutecznosci, rzetelnosci, zgodnosci z przepisami. Mozecie polecic mi kogos sprawdzonego?
#2016-06-03 07:07:27 

BratHenryka

Użytkownik

Ja ci moge polecic prawnikow ktorzy opisuja sprawe oraz swoja oferte na tej stronce: http://ltd-solutions.pl/rejestracja-spolek/ Tam masz opisany ich zakres dzialanosci, to czym sie zajmuja. Za mniej niz dwa tysiace zlotych masz zarejestrowana spolke i wszystkie dokumenty, do tego rejestracja w odpowiedniej kategorii dzialalnosci co jest bardzo wazne, kiedy dziala sie juz na tak duza skale.

#2016-06-03 07:20:28 

Brzdąc

Użytkownik

Hm to wygląda ciekawie. Widzę że oferują także kupno spółek. Coraz więcej firm teraz z tego korzysta to jest wygodne. Czasem założenie spólki o ktore pyta kolega trwa zbyt dlugo i trzeba sie wspomóc innymi sposobami. Wtedy to jest genialne. Od razu nadane numery NIP REGON itd. super sprawa. Pozdrawiam
#2016-06-03 09:33:08 

Krzyżowaty

Użytkownik

ja myśle ze skoro zalozyciel tematu pyta o specjalistow od zalozenia spolki to o to mu chodzi i nie potrzebuje specow od sprzedazy wspominanych. chociaz moze bedzie swiadomy ze jest taka mozliwosc jak go cos przycisnie do muru. zawsze lepiej byc swiadomym i wiedziec wiecej, taka moja opinia
#2016-06-03 10:24:47 

AsteriXXX

Użytkownik

ja widzę że ta kancelaria to robi wszystko od A do Z, normalnie nawet dają gotowe pieczątki z danymi firmy :D to jest obsługa na wielu płaszczyznaach, suuuper !
#2016-06-03 10:53:27 

DaisyTheDuck

Użytkownik

Taki zakup gotowej spółki to jest na zachodzie standard. trzeba oczywiście tylko znaleźc podmiot ktorego profil dzialaności odpowiada temu, co my robimy lub zamierzamy robic lub oczywiscie odpowiednio trzeba przemianowac caly podmiot. Ale to nie jest juz trudna sprawa. Na pewno nie jest trudna dla prawników, ktorzy sie tum zajmują, bo to ich praca, z pewnością wykonywana od daaaawna :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015