#2016-06-03 01:45:59 

Krzyżowaty

Użytkownik

Szukam podnośnika dla ludzi którym można również transportować osobę niepełnosprawną w małym mieszkaniu. Niestety nie mam zbyt wielu pieniedzy które moge na ten cel przeznaczyc wiec prosze o wskazanie sklepów z rozsądnymi cenami.
#2016-06-03 04:39:01 

FranciszkaZ

Użytkownik

Hej! Niedrogie podnośniki dostaniesz w sklepie meva-podnosniki.pl. Sama szukałam czegos w dobrej cenie i na spotkaniu aktywizacyjnym dla jeżdżacych na wózkach polecono mi zajrzeć do tego sklepu. Ceny mają bardzo konkurencyjne, a urządzenia są bezpieczne i wykonane z bardzo dobrych, wytrzymałych materiałów.
#2016-06-03 05:31:15 

Zamek

Użytkownik

Czy dostanę tam podnośnik mocowany do ściany, który poruszałby się w zakresie góra dół i na boki? Prosze o szybką odpowiedź bo bardzo zależy mi na takim dźwigu.
#2016-06-03 05:50:01 

FranciszkaZ

Użytkownik

Czy chodzi o coś takiego: meva-podnosniki.pl/index.php/podnosniki/podnosnik-meva-lifter? Moja koleżanka ma taki przy łóżku i bardzo sobie go chwali. Ułatwia życie nie tylko jej ale też obsłudze bo pozwala na dużo samodzielności, a wiadomo jakie to jest dla nas ważne aby nie być dla nikogo ciężarem. Fajnie że coś się w tej dziedzinie zmienia i jest nam o wiele łatwiej niż chociażby 10 lat temu. Jestem dobrej myśli że ten rynek bedzie sie tylko rozwijał oferując coraz tańsze i lepsze urządzenia.
#2016-06-03 08:35:23 

Krzyżowaty

Użytkownik

Bardzo dziekuje za pomoc, bo znalazłem tam dokładnie to czego szukałem w fajnej cenie. Wcześniej pobieżnie przeglądałem rózne sklepy żeby znaleźć jakiś podnośnik ale to co mi wyskakiwało było o wiele za drogie. Dzięki wam znalazłem coś w fajnej cenie a do tego porządnego :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015