#2016-06-01 00:14:00 

DaisyTheDuck

Użytkownik

Chciałam zapytać jak oceniacie wartość polskich stron internetowych, na których można znaleźć namiary na firmy, które działają w naszym kraju. Z tymi zgaranicznymi miałam już do czynienia i nie zawsze spełniały pokładane w nich nadzieje. Owszem było w nich sporo informacji, ale z reguły o największych firmach.
#2016-06-01 01:37:46 

Krzyżowaty

Użytkownik

Moim zdaniem polskie katalogi firm są zdecydowanie lepsze od tych, jakie są dostępne za granicą. Jest w nich dostęp do każdego rodzaju przedsiębiorstw. Dlatego ja wolę właśnie z nich korzystać. Moja firma bardzo często korzysta z takich kontaktów i dlatego też między innymi mam się bardzo dobrze.
#2016-06-01 04:37:14 

Marzycielka

Użytkownik

Na zagranicznych portalach tego nie uświadczysz, a tutaj bez problemu możesz umieścić nawet komentarz o danej firmie czy instytucji. Ja korzystam z tego przywileju i jeśli jakaś firma jest godna zaufania, to taki komentarz ode mnie dostaje. Mam nadzieję, że inni robią to tak jak ja.
#2016-06-01 06:38:07 

Zamek

Użytkownik

Im więcej informacji o danym przedsiębiorcy tym lepiej. Poczta pantoflowa, to jednak najlepsze źródło informacji od dawna.
#2016-06-01 09:18:57 

KolorowaDama

Użytkownik

Dla mnie polskie zawsze oznacza dużo lepsze. Nie mam poza tym potrzeby korzystać z obcych wyszukiwarek z prostego powodu. Po prostu nie prowadzę tam interesów. Jak na razie polski rynek dostarcza mi tyle możliwości, że spokojnie dam sobie radę. A z takimi informacjami, jakie oferuje mi baza-firm-polskich.pl jestem spokojna o dalsze działanie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015