#2016-05-25 04:41:37 

Marzycielka

Użytkownik

Cześć. Niedługo wychodzę za mąż i wraz z mężem rozglądamy się za nowym mieszkaniem, w którym moglibyśmy zamieszkać. Ale nie wiem na czym się skupić.. cena nie powinna być zbyt wysoka, bo chcemy się osiedlić w małym miesteczku. Na co według Was zwracać uwagę, jak będziemy chcieć kupić mieszkanie?
#2016-05-25 06:25:19 

Dobra

Użytkownik

Popatrz na wyposażenie mieszkania ;) Ja kupiłam pięknie wyposażone mieszkanie, w którym były takie super dodatki jak balustrada zewnętrzna ze stali nierdzewnej (chromsystem.pl/), czy pięknie oszklony ganek. ;) Super się mi mieszka :D

#2016-05-25 06:35:56 

Oddelegowana

Użytkownik

Najważniejsze to poczuć, że nowe mieszkanie jest dla Ciebie. Wiem, że to śmiesznie brzmi, ale jak się wejdzie do mieszkania, to się czuje jego aurę, jak poczujesz, że to jest to, to kup te mieszkanie ;) Zwróć uwagę na sąsiedztwo, dostęp do sklepów czy jest to bezpieczna okolica itp. ;) Życzę powodzenia w poszukiwaniach ;)
#2016-05-25 06:56:11 

DarmowaZupa

Użytkownik

Mi się marzy mieszkanie, z wielkim balkonem, na którym mogłabym się opalać i wypoczywać. Zainwestowałbym w bezpieczną balustradę balkonową (chromsystem.pl/chromsystem---balustrady-chromoniklowe,-ze-szkłem.html) i miała swoje własne, mini królestwo :P Ale póki co to jestem studentką i na takie komforty mnie nie stać, bo mam mnóstwo nauki i dzielę pokój z jedną koleżanką.

#2016-05-25 08:11:38 

KolorowaDama

Użytkownik

Mieszkanie ma być i schludne i w bezpiecznej okolicy, to dla mnie priorytet by był.
#2016-05-25 09:58:56 

Krzyżowaty

Użytkownik

Skoro to mała miejscowość, to pewnie i tak większość mieszkań będzie w bezpiecznej okolicy :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015