#2016-05-19 05:40:42 

Bestia

Użytkownik

Od jakiegoś czasu zmagam się z plagą kradzieży w moim butiku. Straty są dość znaczne, bo jedno ubranie kosztuje około stu złotych. Przy niedużych obrotach to poważna strata, na którą nie mogę sobie pozwolić. Chciałbym zamontować bramki antykradzieżowe, ale nie wiem, czy w małym sklepie się to sprawdzi.
#2016-05-19 07:01:22 

Pustynia

Użytkownik

Słuchaj, ja od lat prowadzę sklepy i zawsze miałam tam zamontowane zabezepieczenia. Są one pomocne, bo nie zawsze ty, czy twoi pracownicy są w stanie wyłapać złodziei. Ci ostatni zresztą coraz częściej stosują takie metody kradzieży, że nawet nie wiadomo, że coś mogli by zwinąć.
#2016-05-19 08:00:20 

Zamek

Użytkownik

Ja zacząłem właśnie urządzać swój interes. Najważniejsze jest profesjonalne wyposażenie sklepu, w taki sposób, aby wszelkie zabezpieczenia chroniły jak najwięcej. W przypadku, gdy o tym zapomnimy, ewentualne wdrożenie planu naprawczego może trochę kosztować.
#2016-05-19 10:11:55 

FranciszkaZ

Użytkownik

Mimo tego, że masz mały sklep, ja bym na twoim miejscu zamontowała jakiś system przeciw kradzieżom. Nawet jeśli będzie on na wstępie kosztowny, to powinien się zwrócić po jakimś czasie. Twoi pracownicy też na pewno docenią, że będa mieli niewidzialnego pomocnika.
#2016-05-19 11:58:29 

Brzdąc

Użytkownik

W swoim sklepie stosuje tylko i wyłącznie najnowsze systemy antykradzieżowe, ale nie może być inaczej, jeśli prowadzi się spory sklep z niewielkimi artykułami. TO pamiątki gadżety, które kuszą w nieodpowiedni sposób klientów.
#2016-05-19 13:54:25 

GregoryP

Użytkownik

Możecie zajrzeć sobie tutaj sklepikaria.pl/66-wozki-transportowe mają wiele różnych pozycji zarówno do codziennej obsługi samych kupujących, jak i tych, którzy uczciwością nie grzesza
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015