#2016-05-11 04:07:08 

Pustynia

Użytkownik

Witam wszystkich. Prowadzę małą kwiaciarnię w centrum Gdańska i potrzebuję jakiejś firmy lub portalu internetowego który będzie mi rozliczał dokumenty księgowe. Mam u siebie kasę fiskalną i z tego również muszę się rozliczać.
#2016-05-11 06:29:17 

Bestia

Użytkownik

Jeżeli interesuje cię księgowość w Gdańsku to polecam poszukać prywatnych ogłoszeń. Jest tego całkiem sporo więc znajdziesz coś dla siebie. Ja tak znalazłem dziewczynę z którą współpracuję już ponad rok i szczerze mogę powiedzieć, że to co robi to jakaś magia.
#2016-05-11 08:57:12 

AsteriXXX

Użytkownik

Ja obszar działania rozszerzyłem na Gdańsk biuro rachunkowe jest mi potrzebne do tego, żebym nie musiał wozić wszystkich dokumentów do biura do stolicy. Moja księgowa jest wystarczająco zarobiona więc również podłączam się do pytania.
#2016-05-11 09:05:57 

DarmowaZupa

Użytkownik

Widziałam taki duży baner reklamowy ze stroną internetową. Ta reklama wisi koło mojej pracy więc jak będę tam jutro przejeżdżać to dowiem się co to za strona dokładnie. Tak btw to korzystał ktoś z portalu do rozliczania dokumentów online? Czytałam o tym i jestem zainteresowana.
#2016-05-11 09:38:25 

Krzyżowaty

Użytkownik

Ja korzystałem z takiego serwisu przez jakiś czas. Niby wszystko fajnie, ale jeżeli nie masz zielonego pojęcia o papierkowej robocie to ciężko to fajnie pogodzić. Ja musiałem dzwonić co chwilę i dopytywać co gdzie i jak. Trochę to męczące, bo niby internetowo ale non stop kontakt telefoniczny.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015