#2016-05-06 05:16:11 

Krzyżowaty

Użytkownik

Witam wszystkich. Interesuje sie troche szeroko rozumianym budownictwem i szukam teraz jaiegos dobrego producenta szamb i zbiorników betonowych. Jest mi taki kontakt potrzebny ponieważ często doradzam ludziom w sprawach domów itd. no i w tym też chce być pomocny. Bede wdzieczny za namiary na firmy które robia dobre szamba i maja wszystkie certyfikaty szczelnosci. Pozdtawiam
#2016-05-06 07:54:27 

BratHenryka

Użytkownik

To chyba nie problem teraz większość firm posiada te certyfikaty, to jest taki znak naszych czasów, że na wszystko trzeba mieć certyfikat co nie? Iso nie iso różne inne tyle tego jest że głowa boli
#2016-05-06 08:13:31 

AsteriXXX

Użytkownik

No ale te certyfikaty coś znaczą. Ja wam mogę polecić betonowe zbiorniki na gnojówkę z Kielc które w naszych rejonach naprawde robią furorę bo są bardzo tanie w stosunku do swoich rozmiarów. No i montaż jest gratis bez względu na odległość. Polecam
#2016-05-06 09:01:54 

GregoryP

Użytkownik

Ale jaka jest dokładna nazwa firmy? Bo poderzewam ze w Kielcach nie tylko jedna firma sie tym zajmuje. No ale przynajmniej naprowadziles na miasto. Ja wlasnie sie zastanawiam jakie powinno miec wymiary moje szambo, rodzina 5-osobowa
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015