#2016-05-04 19:04:48 

GregoryP

Użytkownik

Hej wszystkim. Za kilka tygodni wprowadzam się do nowego domu i mam w związku z tym kilka pytań. Obiecałem synowi, że będzie mógł sam sobie zrobić pokój więc teraz sam ma wybrać meble, kolory ścian i ewentualne dodatki. Czy ktoś jest mi w stanie polecić stronę z meblami dla dzieciaków? Będę bardzo wdzięczny jeżeli firma nie zdziera skóry.
#2016-05-04 19:43:09 

BratHenryka

Użytkownik

A szukałeś na allegro albo na portalach takich jak olx? W jakim wieku jest twój syn? Jeżeli sam używa komputera to możesz mu doradzić żeby sam poszukał sobie mebli. Wiek ma też znaczenie czy szukasz konkretnych mebli dla chłopaka czy po prostu zwykłych ładnych mebli.
#2016-05-04 22:06:11 

GregoryP

Użytkownik

No akurat jest w wieku szkoły podstawowej a właściwie to już wychodzi. Z komputerem jest obyty bardziej niż ja, ale boję się zostawić go z taką decyzją, bo wtedy znajdzie najdroższe z możliwych :D To jest ten etap w którym szukam właśnie mebli typowo chłopięcych.
#2016-05-05 00:38:44 

Marzycielka

Użytkownik

To ja się tutaj może trochę wtrącę. Ja kupowałam na stronie BABYBEST. Jak wpiszesz sobie w google to bez problemu znajdziesz tę firmę. Mają naprawdę ciekawe projekty a przy tym ceny nie są jakieś mocno wygórowane. Ja znalazłam tam super komplet w promocyjnej cenie więc może ci też się uda trafić na jakąś promocję.
#2016-05-05 03:25:36 

GregoryP

Użytkownik

Trochę też po cichu na to liczę :D Nie będę na siłę oszczędzał, ale wydawać na siłę też nie mam zamiaru.
#2016-05-05 06:07:58 

Marzycielka

Użytkownik

No to na tej stronie powinieneś znaleźć coś idealnie trafiającego w twoje potrzeby. Nie za drogo, nie za tanio, ale masz pewność, że jakość produktów nie będzie lipna. W Ikei też możesz kupić ładne rzeczy, ale z jakością już trochę gorzej.
#2016-05-05 07:23:23 

GregoryP

Użytkownik

No właśnie o to też chodzi. Zaraz zobaczę co mają ciekawego na tej stronie i pogadam z młodym. Nie wiem czy on już czasem czegoś nie szukał więc może mnie postawić przed faktem dokonanym. Tak czy inaczej dziękuję za pomoc. Na pewno się przyda.
#2016-05-05 08:45:21 

Marzycielka

Użytkownik

No to życzę udanych łowów i jak najmniejszego ubytku z portfela. Jak kupisz nowe meble to przynajmniej masz jakąś gwarancję jak by się coś stało, odpukać :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015