#2016-05-04 04:19:48 

GregoryP

Użytkownik

Witajcie. Zjeździłem cały Poznań i muszę stwierdzić że nie omeg znaleźć tutaj żadnych fajnych mebli. Jeżeli ktoś jest z okolic to może ma pojęcie czy jest tu jakaś firma, która produkuje meble na miejscu? Zależy mi na wysokiej jakości i wytrzymałości, bo meble posłużą kilka dobrych lat.
#2016-05-04 06:28:00 

Krzyżowaty

Użytkownik

No jedyna firma która przychodzi mi na myśl jeżeli chodzi o produkcję na miejscu to firma meblepotocki.pl/ . Nie będę ci pisał, że robią najlepsze meble, bo fajnie będzie jak sam się przekonasz. Nie pamiętam dokładnego adresu do nich, ale wszystkie informacje znajdziesz na stronie. Ja mam u siebie takie mebelki i jestem bardzo zadowolony.
#2016-05-04 06:47:30 

BratHenryka

Użytkownik

Ja również polecam stronę i firmę. Współpracuję z nimi od jakiegoś czasu i zawsze wszystko na swoim miejscu. Jeżeli chcesz sobie popatrzeć co mają ciekawego w swoim asortymencie to wejdź w katalog na meblepotocki.pl/pl/c/Produkty/3 . Nie tylko ładne to wygląda, ale trzyma się jak mało co.
#2016-05-04 08:05:41 

AsteriXXX

Użytkownik

Kiedyś miałem namiary na taką firmę zza zachodniej granicy, która robiła właśnie takie meble. Pamiętam, że przywoziłem je do polski i sprzedawałem a schodziły jak ciepłe bułki. Zawsze warto pojechać na giełdę, bo tam też często przywożą takie meble, że ciężko gdzieś takie znaleźć.
#2016-05-04 08:30:27 

GregoryP

Użytkownik

No patrzyłem, ale niestety nic nie ma. W salonach na miejscu też jest tak mało rzeczy i akurat nie to czego ja potrzebuję. No trudno, spróbuję jeszcze poszukać w internecie oraz na tej stronie którą mi podaliście.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015