#2016-04-29 01:53:42 

Jagdom

Użytkownik

Witam wszystkich. Na mojej działce powstało boisko dla chętnych takie nieoficjalne, ale i tak dużo osób tam chodzi bo u nas w miejscowości nie ma nawet dobrego boiska. Pomyślałem, że czas zainwestować w jakieś ogrodzenia metalowe, żeby to odgrodzić i jakoś zabezpieczyć. Nie wiem jednak co wybrać, bo sporo różnych firm i ogrodzen jest na rynku i nie wiem na co się zdecydować. Czy ktoś może coś podpowiedzieć i pomóc?
#2016-04-29 03:21:54 

Krzyżowaty

Użytkownik

Jeśli chodzi o ogrodzenie panelowe producent i ogólnie firma, którą mogę polecić to zdecydowanie: ogrodzenia-brygada99.pl to naprawdę doskonała firma u której zamawiałem ogrodzenie w przeszłości i jestem z ich usług bardzo zadowolony.
#2016-04-29 05:04:07 

Jagdom

Użytkownik

Jest szansa na jakiś konkretny link? ;) Bo chętnie bym rzucił uwagę na konkretną ofertę.
#2016-04-29 07:05:46 

Krzyżowaty

Użytkownik

Nie rozumiem, przecież wyżej wkleiłem link..? ale niech będzie: ogrodzenia-brygada99.pl/panele-ogrodzeniowe/ pod tym linkiem znajdziesz już dokładny opis paneli ogrodzeniowych i zobacz jaką ofertę ma ta firma ;) Mam nadzieję, że teraz jest już wszystko jasne i zdecydujesz się na jakieś konkretne ogrodzenie. No i grautluję boiska, też się grywało kiedyś mega dużo w piłę i fajnie, że takie coś robisz.
#2016-04-29 09:08:44 

Jagdom

Użytkownik

Dziękuję bardzo za pomoc ;) No postanowiłem, że udostępnie na dłużej tę działkę i aż w końcu się z tego zrobiło boisko. Przynajmniej dużo dzieciaków ma frajdę. Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015