#2016-04-26 04:11:41 

Jagdom

Użytkownik

Hej, mam siedzącą pracę i tak się ostatnio zastanawiam czy by się nie zapisać na jakąś siłownię czy coś, zeby troche nabrac mięśni i być zdrowszym, tylko teraz pytanie, lepiej zacząć chodzić na zwykłą siłownię czy zainwestować w indywidualnego trenera, co o tym myslicie?
#2016-04-26 06:15:06 

DaisyTheDuck

Użytkownik

Ja chodze na fitness trzy razy w tygodniu i jestem zadowolona, zawsze w kupie to raźniej ćwiczyć, tak to mi by się nie chciało, a tak to ide na te zajcia z przyjemnością i nawet czasem z dziewczynami umówimy się gdzies po treningu i jest fajnie.
#2016-04-26 08:18:02 

Krzyżowaty

Użytkownik

ja ja, może pewnie jeszcze powiesz, ze umawiacie się na lody czy ciastka, tak jak wiekszosc kobiet, a potem marudzi, ze nie ma efektów, oto kobieca logika:DDD
#2016-04-26 10:17:39 

Bestia

Użytkownik

każda forma aktywności jest dobra, szczególnie, jak masz siedzącą pracę. Ja ze względu na kłopoty sercem zdecydowałam się na trening personalny Wrocław to miasto gdzie chodzę na zajęcia i naprawdę polecam szczegolnie, jak ktos ma jakies preferencje albo problemy ze zdrowiem. Jak mówiłem, ja chodze na zajęcia we Wrocławiu, ale wchodząc na idenatrening.pl/trening-personalny-lodz/ znajdziesz listę polecanych trenerów w Łodzi, tak możesz sobie poszukac trenera w każdym innym mieście w Polsce .
#2016-04-26 12:39:46 

Jagdom

Użytkownik

dzieki fajnie na pewno teraz będzie mi łatwiej znalezsc odpowiedniego trenera, pozdrawiam wszystkich gorąco, czołgiem!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015