#2016-04-20 21:21:17 

Krzyżowaty

Użytkownik

Udało mi się pokonać wiele trudności które stanęły mi na drodze ostatnimi czasy, a obiecałem sobie ze jak tylko ze wszystkim sie uporam to pojade z dziewczyną w jakieś spokojne i ustronne miejsce, z dala od ludzi i miast żeby pobyć razem nadrobić stracony czas i odpocząć. Szczególnie nastawiłem się na gospodarstwa agroturystyczne na Wielkopolskich wsiach bo słyszałem że są najlepsze w całym kraju pod względem ulokowania i standardów. Czy zgadzacie się z tym, a jeśli tak to co polecacie?
#2016-04-21 00:09:47 

Pustynia

Użytkownik

Ostatnio wraz z mężem też zrobiliśmy sobie pauzę i pojechaliśmy na wakacje nad jeziorem Brzezina - Agroturystyka Żnin Wielkopolska jesli o to chodzi jest niezwykła. Duże przestrzenie, bliskość natury, spokój i cisza to tylko część tego co ma do zaoferowania. Byłam bardzo zadowolona z wyjazdu i z chęcią bym go powtórzyła bo takie odcięcie się od całego świata zewnętrznego jest czasami niezwykle potrzebne żeby naładować akumulatory i zmagać się dalej z codziennością.

#2016-04-21 01:25:41 

Krzyżowaty

Użytkownik

Widze że swietnie mnie rozumiesz. Mogłabyś dać namiary na miejsce w którym byłaś? Z chęcią bym się tam wybrał.
#2016-04-21 04:17:33 

Pustynia

Użytkownik

Jasne: brzezina-agroturystyka.pl/oferta/ . To link bezpośrednio do opisu domków jakie oferują, każdy ma łazienkę i wysoki standard. Są malowniczo położone, zadbane i mają to coś :). Co do okolicy to jest niesamowita. Widać że jeszcze nieodkryta przez turystów i mam nadzieję że to się szybko niezmieni bo panuje tam niezwykły klimat. Można się zupełnie zapomnieć...
#2016-04-21 06:08:25 

Młotek

Użytkownik

Znam ten ośrodek i również polecam. Piękne miejsce które pozwala w pełni wypocząć i nacieszyć się przyrodą i pięknymi widokami. Jestem samotnikiem wiec dla mnie bylo fantastycznie przejsc sie na spacer samemu, albo posiedzieć pod drzewami. Jeśli jednak ktoś preferuje rodzinne wyjazdy, albo towarzyskie to domki są na tyle duże że można świetnie spędzić czas. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-04-21 08:57:10 

Krzyżowaty

Użytkownik

Gadałem ze znajomymi zeby cos wspolnie zorganizowac i okazalo sie ze moj dobry kolega znal to miejsce i jezdzil tam jakis czas temu z narzeczoną. Bardzo chwalił nie tylko samo miejsce ale i cenę i obsługę. Po prostu musze tam pojechać :)
#2016-04-21 11:56:21 

Młotek

Użytkownik

Na pewno nie pożałujesz, miłego wypoczynku.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015