#2016-04-18 21:24:56 

Ciężarówka

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Mój problem polega na tym, że odczuwam dotkliwy ból przy oddawaniu stolca. Nie jestem pewna czy to dobrze napiszę, ale ktoś doradził że może być to ropienie odbytowo-odbytnicze, nazwa dziwna, ale tak chyba było. Nie wiem czy to groźne czy nie, chciałabym się wybrać do specjalisty, ale też nie znam nikogo takiego. Czy ktoś z was zmagał się z tą dolegliwością? Czy leczenie jest skomplikowane i bolesne? Pomóżcie bo nie wiem co robić.
#2016-04-18 23:11:43 

DaisyTheDuck

Użytkownik

Witaj. Jest taka dolegliwość, ale zwie się ropień nie ropienie. Musiała byś się wybrać na badanie kolonskopijne, mało przyjemne, ale dzięki temu byłoby jasne co ci jest. Ja natomiast zmagam się z poporodowym niekontrolowaniem wycieku moczu w Poznaniu jest taka klinika proktologiczna, wybieram się tam od dłuższego czasu z moim problemem, tobie też radzę. Wtedy dowiesz się na 100% co ci dolega. Życzę powodzenia
#2016-04-19 00:50:57 

Krzyżowaty

Użytkownik

Hej wam. Jest, jest w Poznaniu dobra klinika, prywatna, bez kolejek robią zabiegi ja miałem robione tam laparoskopowe usunięcie zrostów jamy brzusznej. Radzę zajrzeć na ich stronkę proctogin.pl. Ceny mają dość przystępne. Z tego co się orientuję, to leczenie nietrzymania moczu trwa kilka tygodni, ale raz na zawsze można pozbyć się tej wstydliwej dolegliwości.
#2016-04-19 03:43:19 

Ciężarówka

Użytkownik

Witajcie. Ja też mam podobne objawy. Ból przy siedzeniu, poruszaniu się, nawet przy wypróżnianiu. Może to hemoroidy zwyczajne. Ja tam się boję chodzićdo takich specjalistów od tej strony, raczej kupię sobie jakąś maść, może pomoże.
#2016-04-19 06:23:54 

GregoryP

Użytkownik

Witajcie. Nie wiem co ma na celu nie pójscie do lekarza, tym bardziej że problem jest dotkliwy. Moim zdaniem to głupota. Idź się kobieto przebadaj, może problem jest poważniejszy niż tylko hemoroidy. Nie chcę nikogo straszyć, ale tyle się słyszy o raku jelita grubego, że to naprawdę niepoważne nieprzebadanie się. Radzę pójść porozum do głowy.
#2016-04-19 08:03:11 

Oddelegowana

Użytkownik

Mnie się wydaje że każdy i tak zrobi jak będzie chciał i nie ma co tu kogo na siłę zmuszać
#2016-04-19 10:14:47 

FionaXXL

Użytkownik

Ja też miałam ropień, leczenie nie jest skomplikowane. Najbardziej nieprzyjemne była kolonoskopia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015