#2016-04-16 06:39:22 

Pustynia

Użytkownik

Witam. Zapytam wprost. Czym są i jak wyglądają kwalifikacje językowe City and guilds ESOL Skills for Life? Mieszkam od niedawna w Szkocji i ostatnio dotarła do mnie informacja o tych egzaminach. Powiem szczerze, że poważnie się tym zainteresowałam.
#2016-04-16 07:09:23 

Marzycielka

Użytkownik

Heja. Z danych dostępnych w Internecie wynika, że kwalifikacje ESOL City and Guilds obejmują trzy części: czytanie, pisanie i mówienie oraz słuchanie. Pełny tryb egzaminów wymaga zaliczenia wszystkich trzech, choć pojedyncza część "mówienie i słuchanie" jest również dostępna. City and guilds ESOL Skills for Life jest dla osób mieszkających w Wielkiej Brytanii, których pierwszym językiem nie jest angielski. Istnieje pięć dostępnych poziomów w celu zaspokojenia potrzeb ludzi, których język angielski jest na różnych poziomach. Kwalifikacje są zaprojektowane tak, aby wspierać rozwój języka angielskiego do pracy lub dalszej nauki. Kwalifikacje dostępne są dla ludzi mieszkających w Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii Północnej.

#2016-04-16 08:03:28 

AsteriXXX

Użytkownik

A ja tylko dodam, że aby otrzymać certyfikat z egzaminu City and guilds ESOL Skills for Life będziesz normalnie uczestniczyć w zajęciach na uczelni albo w centrum społeczności, lub w miejscu pracy. Będziesz uczyć się w grupie, ale może mieć także popracować na własną rękę. Twoje centrum będzie pewnie chciało przeprowadzić krótki test (znany jako wstępna ocena), aby potwierdzić czy City and guilds ESOL Skills for Life jest właśnie dla Ciebie.
#2016-04-16 09:25:54 

Pustynia

Użytkownik

Dziękuję. Jesteście bezcenni. Myślę, że nie zaszkodzi spróbować, zwłaszcza, że mam naprawdę dużo czasu wolnego, który mogłabym poświęcić na naukę i przygotowywania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015