#2016-04-14 06:44:51 

KolorowaDama

Użytkownik

Moja teściowa ma niedługo urodziny. Zawsze mówiła, że chciałaby sobie kuić jakieś porządne kosmetyki, ale tez żal jej było pieniędzy a woli kupować wnuczkowi preznty. No to teraz chcę jej ‘odplacic’ i kupić coś co jest naprawdę skuteczne i w miarę uniwersalne, zebym mogla dla niej wziąć. Coś powiecie? Nie interesują mnie kosmetyki dostępne ogólnie w drogeriach bo te to sobie moze kupic sama a i tak nie jest z nich zadowolona.
#2016-04-14 07:23:50 

Marzycielka

Użytkownik

Bardzo fajny pomysł, ale widać chyba, ze się z teściową lubisz, bo chyba normalnie byś jej sama kosmetyków nie kupowała? Może jeżeli sama niechciała wydawac kasy to spraw jej kosmetyki, które zawierają kolagen naturalny. Są uniwersalne, bo generalnie ludiom kolagenu brakuje więc może je stosować niezależni eod rodzaju.
#2016-04-14 08:18:20 

Ciężarówka

Użytkownik

To coś taiego istnieje? Czy każdy może to stosowac czy są jakies obostrzenia? Bo ja mam skórę wrażliwą więc muszę bardzo uważać na to czego używam dla siebie.
#2016-04-14 09:20:57 

Marzycielka

Użytkownik

Tak, generalnie chodzi o to, że te kosmetyki kolagenowe nie zawierają sztucznych barwników i innych skłądników, np alkoholu, które normalnie skórze szkodzą. Nie zapychają więc nie ma obaw, że cię wysypie po stosowaniu ich, a do tego jak masz skórę wrażlią, to i tak nic ci nie będzie bo kolagen i tak jest składnikiem twojej skóry. Zobacz sobie tu kolagenowysklep.pl/oferta/kosmetyki-kolagenowe , możesz sobie przeczytać wszystkie informacje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015