#2016-04-07 02:18:01 

Jagdom

Użytkownik

Krótko i na temat, czy zna ktoś może jakąś szybką kwiaciarnie z opcją dostawy? Bardzo zależy mi na czasie i chciał bym zdążyć w ten sam dzień z zamówieniem i dostawą. Dzięki za odpowiedzi.
#2016-04-07 03:38:23 

Krzyżowaty

Użytkownik

A co to za problem, znajdujesz kwiaciarnię internetową w Warszawie i dzwonisz zapytać czy jeżeli zrobisz zamówienie to czy dostarczą to dzisiaj. Jeżeli nie ma tutaj pracownika takiej firmy to ciężko powiedzieć kto ci to może zrobić w jeden dzień.
#2016-04-07 05:55:02 

Bestia

Użytkownik

Ja osobiście mogę ci polecić stronę kwiatomat.pl/. Nie dam gwarancji, że zrobią dla ciebie to czego potrzebujesz, ale wiem że jest to najlepsza kwiaciarnia w jakiej zamawiałem i jeżeli powiesz że to pilne to powinno wszystko się udać. Życzę powodzenia.
#2016-04-07 08:25:34 

Młotek

Użytkownik

Spróbuj znaleźć w internecie firmę, która oferuje szybkiego kuriera. Wtedy będziesz miał gwarancję, że wszystko dojedzie w ten sam dzień. A najlepszym rozwiązaniem było by złożenie zamówienie o wczesnej porze, albo nawet dzień wcześniej. Zastanów się nad tym a jak nie to telefon w rękę i trzeba się wszystkiego dowiedzieć osobiście.
#2016-04-07 09:28:23 

Jagdom

Użytkownik

Wszystko jest już jasne. Dzięki bardzo za odpowiedzi. Dobrze się złożyło bo zadzwoniłem do firmy o której tutaj wspominaliście i okazało się, że uda mi się wszystko załatwić bez większych komplikacji. Powiedzieli mi, że może być delikatne opóźnienie, ale przesyłka dotrze na sto procent.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015