#2016-04-04 02:56:19 

KolorowaDama

Użytkownik

Mam takie pytanie do mieszkańców Warszawy, jestem tutaj od niedawna i chcę znaleźć jakiegoś dobrego stomatologa. Cały problem polega na tym, że mam złe doświadczenia w tej kwestii, kiedyś po leczeniu zębów miałam takie komplikacje, że normalnie masakra. Czy ktoś z Was może mi polecić jakiegoś naprawdę dobrego stomatologa, który zajmuje się implantami i robi to naprawdę fachowo?
#2016-04-04 05:35:53 

Krzyżowaty

Użytkownik

generalnie moi znajomi chodzą leczyć swoje żeby tutaj dentalgallery.pl i chwalą sobie, więc może spróbuj, oni właśnie w warszawie działają.
#2016-04-04 06:49:22 

Młotek

Użytkownik

Jeśli chodzi o wszczepianie implantów w Warszawie działa naprawdę wielu porządnych stomatologów i razej nie masz się czego bać. Dzisiaj konkurencja na rynku jest tak poważna, że naprawdę gabinety nie mogą sobie pozwolić na coś takiego, także spoko, będzie dobrze :D
#2016-04-04 07:59:22 

Ciężarówka

Użytkownik

heh, zdziwiłbyś się jak potrafią wyglądać gabinety, w których leczy się na fundusz, szkoda gadac, niby 21 wiek ale kurczę normalnie masakra. Co do gabinetów prywatnych moja droga to przede wszystkich sprawdzaj jego wyposażenie, jak jest nowocześnie to znaczy że gabinet dobry bo po porostu inwestuyje w siebie.
#2016-04-04 09:09:17 

KolorowaDama

Użytkownik

Wtedy to był jakiś protetyk Warszawa jest mi generalnie bardzo mało znana dlatego tak się dopytuję i szukam miejsca z polecenie. Nawet nie bardzo mam się kogo zapytać w tej kwestii, żadnych znajomych specjalnie tu nie mam, ludzi w pracy dopiero poznaję i jak na złość pojawił się problem z zębami.
#2016-04-04 10:14:09 

GregoryP

Użytkownik

, w tym gabinecie to ja korzystałe z usług estetycznych, miałem zęby do poprawy swego czasu, jak wejdziesz tutaj dentalgallery.pl/stomatologia-estetyczna.html to znajdziesz wszystkie informacje o gabinecie, zobacz sobie, nie jest drogo, a według mnie naprawdę ok.
#2016-04-04 11:15:46 

KolorowaDama

Użytkownik

dobra, przekonaliście mnie z tym gabinetem, zobaczymy jak tam będzie, obawiam się tego bo jak mówiłam, mam różne niemiłe doświadczenia, ale wcześniej czy później trzeba się do jakiegoś miejsca przekonać bo nie można tak w nieskończoność chodzić z zepsutym zębem…trzymajcie się i dzięki za pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015