#2016-04-01 04:38:18 

Młotek

Użytkownik

Cześć, chciałbym Was zapytać o coś być może na pierwszy rzut oka prozaicznego, ale gdzie wypoczywacie i się relaksujecie w domu? Od pewnego czasu widzę po sobie, że znacznie wzrosło napięcie we mnie i chodzę mocno poddenerowany i szukam sposobu, żeby się zrelaksować. Ostatnio nawet kupiłem leżak drewniany ogrodowy i mam zamiar jak będzie tylko cieplej spędzać czas na zewnątrz, wypoczywając.

#2016-04-01 07:25:43 

BratHenryka

Użytkownik

Z tym odpoczynkiem na zewnątrz to według mnie świetny sposób. Ostatnio jak byłem u znajomej to przesiadywaliśmy na jej ławce ogrodowej w stolicy Małopolski całymi popołudniami i nie dość, że oboje bardzo miło spędzaliśmy czas to jeszcze na polu zdrowiej itp.
#2016-04-01 09:15:58 

Krzyżowaty

Użytkownik

Ja gdzieś czytałem, że taki obniżony nastrój i złe samopoczucie jest winą braku witaminy D. Jest to witamina głównie dostarczana ze słońca, polecam Ci więc na nime przebywać jak najwięcej. Mieszkam w Poznaniu krzesła ogrodowe niedawno wstawiliśmy przed dom i staramy się wraz z żoną chociaż te godzinę dziennie spędzić na zewnątrz. Od razu lepiej oboje się czujemy.
#2016-04-01 09:58:41 

Bestia

Użytkownik

Wiecie, na złe samopoczucie może być naprawdę dużo przyczyn, począwszy od kłopotów zdrowotnych, po stresie w pracy, czy problemach w związku. Mi się wydaję, że najlepiej zadbać jeszcze w tle o dobrą i zbilansowaną dietę, bo często ona ma też dużo do rzeczy w tych sprawach. Ale to tylko taka mała rada odemnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015