#2016-03-30 07:01:52 

Brzdąc

Użytkownik

Witam wydaje mi sie ze kazdy ma zajomego ktory jest ksiegowym tylko nie ja. no i nie chce powirzyc swoich biznesow byle komu dlatrego pytam o waszych znajomych. potrzebuje kogos naprawde rzetelnego ktory moze ogarnac duza sprawnie funkcjonujaco firme. znacie kogos takie? piszcie tu lub na priv bede wdzieczny
#2016-03-30 07:22:08 

Kolonista

Użytkownik

tak ja znam. moi koledzy pracuja w ksiegowosci. Ich biuro rachunkowe jest pod gliwicami podesle ci namiary konkretne w wiadomosci prywatnej jesli naprawde jestes zainteresowany. bedziesz mugl sie na mnie powolac i napewno dobrze cie potraktuja. polecam kolegow
#2016-03-30 08:59:10 

Młotek

Użytkownik

masz rację że każdy zna ja też znam wpisz sobie biuro rachunkowe Mysłowice w swoją wyszukiwareczkę i znajdziesz specjalistów od księgowości nikt cię lepiej nie obsłuży. wszystkie dokumenty poprawnie wypełnione przygotowane dobrze opracowują umowy. mają wiedze o podatkach wiedzą jak ich unimkać.
#2016-03-30 09:41:46 

BratHenryka

Użytkownik

to najważniejsze z tymi podatkami bo z nimi to sobie trudno czasem poradzić. dobrze miec pomoc fachowcow ksiegowych. ja tez nie do konca rozumiem czasem rozliczenia vat odliczanie go sobie itd. wiec pomoc mi sie przyda hehe dzieki za polecenia
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015