#2016-03-25 05:40:19 

GregoryP

Użytkownik

Hej! Wiem, że pytanie może dziwne, ale mam pierwszy w życiu samochód i właśnie nadchodzi czas na zmianę oponek. Pytanie na co zwrócić uwagę kupując letnie oponki. Oczywiście pomijam takie podstawy jak szerokość i średnicę opony :P
#2016-03-25 08:02:31 

BratHenryka

Użytkownik

po prostu kolego zainwestuj w dobre opony i będziesz na pewno zadowolony. Ja na przykład mogę polecić markę Pirelli opony letnie mam od nich już nie pierwsze i naprawdę w każdym przypadku jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem.
#2016-03-25 10:05:56 

Oddelegowana

Użytkownik

Ja ostrzegam przed jednym, uważaj na opony bieżkinowane. Raz się skusiłam na ih zakup bo były dużo tańsze, a wyglądały normalnie jak nowe. Paskudnie śliskie są…o ile na sucho było ok tak niestety już podczas opadów naprawdę masakra. Nie wiem, może źle trafiłam, ale strasznie się zdenerwowałam, że kupiłam takie byle co.
#2016-03-25 11:38:42 

Krzyżowaty

Użytkownik

Dunlopki są niezłe i wcale nie takie drogie, u mnie cała rodzina kupuje te opony do samochodu. Jak tutaj kupisz sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Dunlop-letnie to już w ogóle będzie bardzo tanio.
#2016-03-25 12:25:26 

GregoryP

Użytkownik

Super, dzięki wam wszystkim za te informacje, bardzo przydatne, właśnie zastanawiałem się nad bieżnikowanymi, ale jak widać nie za bardzo się to opyla. Dzięki, trzymajcie się.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015