#2016-03-16 01:58:55 

Brzdąc

Użytkownik

Serwus. Prowadze niewielki zakład produkcyjny, w ktorym obrabiam stal i wkonuje różne produkty metodą CNC. Roboty jest całkiem sporo, dlatego maszyny są dość intensywnie wykorzystywane Nie są też pierwszej młodości, dlatego coraz częściej potrzebne są naprawy i wymiana podzespołów. Z tego względu szukam niedrogiego dostawcy części zamiennych. Możecie zarekomendować jakieś sprawdzone sklepy?
#2016-03-16 03:44:02 

KolorowaDama

Użytkownik

Sklepów takich jest całe mnóstwo, cieżko jednak coś polecić, gdyż nie wiemy, gdzie prowadzisz dzialaność. Bez sensu będzie polecanie sklepów w Gdańsku, jeśli mieszkasz koło Zamościa. Podaj troche wiecej szczegółów, a może uda się coś znaleźć.
#2016-03-16 06:25:31 

Brzdąc

Użytkownik

Mój błąd. Działam w okolicach Bolesławca. Wydaje mi się jednak, że części takie jak nakrętka trapezowa czy prowadnica sklepy teog typu bez problemów wysyłają kurierem, a koszty takiej przesyłki nie powinny być wysokie. Jeśli ceny będą naprawdę korzystne a jakość przy tym wysoka, to jak najbardziej jestem skłonny części sproawdzić z odległych zakątków kraju.
#2016-03-16 08:50:00 

KolorowaDama

Użytkownik

To troche zmienia postać rzeczy. Ja znam jedynie sklep stacjonarny w Gdańsku, który niestety nie prowadzi sprzedaż wysyłkowej. Nie pamiętam tylko jego nazwy. Postaram się to jutro sprawdzić i ewentualnie podesłać link do strony internetowej.
#2016-03-16 10:25:12 

Brzdąc

Użytkownik

Z góry dziękuję za chęć pomocy.
#2016-03-16 11:39:03 

Kolonista

Użytkownik

Jeśli potrzebne Ci listwy zębate modułowe inne tego typu elementy, koniecznie przejrzyj serwisy ogłoszeniowe oraz portale aukcyjne. Tam zwykle wiele sklepów poszukuje klientów, dlatego w ten sposób ławo dotrzeć do interesujących sklepów. Od dawna wykorzystuję tą metodę i nigdy się nie zawodem.
#2016-03-16 11:51:26 

AsteriXXX

Użytkownik

Zgadzam się z przedmówcą. Ja ostatnio w ten sposób znalazłem śrubę kulową zarobioną, ktorej szukałem przez wiele tygodni. Jestem przekonany, że i Ty zdołasz znaleźć potrzebne Ci elementy i dostawcę, który będzie miał naprawdę konkurencyjną ofertę cenową.
#2016-03-16 13:12:51 

Brzdąc

Użytkownik

Bardzo wam dziekuje za wsparcie. Z pewnością wykorzystam Wasze wskazówki i zaraz zabieram się za poszukiwanie. Życzcie mi powodzenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015