#2016-03-04 01:39:46 

Zamek

Użytkownik

Witajcie, musze się poradzić w kilku sprawach. Chodzi mianowicie o pewna sprawe sasiedzką, przez ostatni rok nie mielismy plotu miedzy sąsiadem a nami, bo generalnie bylismy w świetnych stosunkach,nasze dzieci się lubiły, chodzilismy do siebie bez przerwy. Jednak teraz oni połowę domu wynajmują pracownikom, którzy przyjezdzają do miasta z innego miejsca, a więc zrobili pewnego rodzaju pokoje do wynajęcia. Oczywiście my nie mamy nic przeciw temu, ale pozostaje sprawa płotu. Czy powinienem jakoś nasze posesje ogrodzić skoro to już nie tylko oni mieszkają na swojej?
#2016-03-04 02:54:53 

Młotek

Użytkownik

A masz powazne obawy, że coś by się mogło stać, np mogliby wejsc, albo coś?
#2016-03-04 05:17:06 

Zamek

Użytkownik

No tak, bo jeszcze gdyby to była co tydzien ta sama ekipa to nie miałbym jakos specjalnie takich mysli, ale tu co tydzien przyjezdzaja inni ludzie, czasem zostaja na weekend kiedy w ogrodziei bawią się moje kilkuletnie dzieci. No niejestem specjalnie zadowolony myśląc, że ktoś kompletnie obcy kogo nie znam moglby tak po prostu bawić się z moim dzieckiem.
#2016-03-04 06:33:32 

Młotek

Użytkownik

W takim razie słusznie myślisz. Generalnie to tak: Jeżeli płotu niemasz tylko z tej jednej strony i na razie nie chcesz inwestować w całościowy to mógłbyś kupić gęstą siatkę ogrodzeniową, jest to w tym przypadku dobry wybór, bo za jakiś czas,w razie gdyby przestali wynajmować, to zawsze mozna siatkę zdjąć. Nie jest to więc rozwiązanie permanentne. A jesli sąsiad się nie obrazi to mozesz za jakis czas płot postawić.
#2016-03-04 06:57:21 

Zamek

Użytkownik

Jak się taką siatkę montuje? Będzie potrzebne montowanie jakiś śrub ?Mogę to zrobić sam czy potrzebuję do tego kogoś z zewnątrz?
#2016-03-04 09:18:52 

Młotek

Użytkownik

Możesz to spokojnie zrobić sam, wręcz zdziwiłbym się, gdyby trzebabyło do tego kogoś wzywać. Ja ostatnios obie postawiłem siatkowy ale płot, ale do tego to już trzeba miec chęci, wiec jesli ci się coś takiego spodoba, zdecydowanie polecam. Potrzebny do tego jest automatyczny migomat, czyli po prostu maszyna do spawania, a całośc wygląda bardzo subtelnie, natmiast jest mega wytrzymała.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015