#2016-02-22 03:02:50 

Jagdom

Użytkownik

Witam wszystkich. Pytanie szczególnie do osób które już mają w ogrodzie trampolinę. Najbardziej interesuje mnie, czy jest bezpieczna, użyte są materiały dobrej jakości, które nie popękają i nie odkształcą się po tygodniu używania? Pozdrawiam.
#2016-02-22 05:49:44 

Krzyżowaty

Użytkownik

Bądźmy szczerzy, jeśli ktoś umie z czegoś korzystać i jest rozsądny to nic nie jest niebezpieczne. Skoki na spadochronach dla kogoś kto ukończył kurs i kilka razy już skoczył są czymś bezpiecznym. A jeśli ktoś w ogóle nie myśli to krzywdę zrobi sobie nawet w łóżku. Taka jest brutalna rzeczywistość. Więc jednym słowem- dla człowieka który nie próbuje robić rzeczy w stylu wyskok z 1-piętra na trampolinę, tylko normalnie jej używa- trampolina jest bezpieczna.
#2016-02-22 07:26:30 

DaisyTheDuck

Użytkownik

Pozamiatane :D
#2016-02-22 08:07:42 

Ciężarówka

Użytkownik

Myślę że każdy zdaje sobie sprawę z tego o czym powiedziales, ale nie zaszkodzi zadbać o bezpieczeństwo nie tylko myśląc. Dzieci mogą uwazac jak podczas klasówki ale mimo wszystko może zdarzyc sie tak ze noga któregos wpadnie miedzy sprezyny i dojdzie do złamania. To nie kwestia braku myślenia ale przypadku. Dlatego używanie osłon i siatek trampolinowych świadczy o mysleniu i zapobiegliwosci. Sądzę że kolega nam się troche zagalopował w wywodach
#2016-02-22 09:10:08 

Krzyżowaty

Użytkownik

Potrzebna mi osłona sprężyn do trampoliny 305 cm. Mógłby ktoś polecić mi dobry i niedrogi sklep? Będę bardzo wdzięczny. Chcialbym tez zaznaczyc ze emocje towarzyszące każdej zabawie sprawiają że mnie sie mysli o konsekwencjach tego cos sie robi i z tego powodu sie zabezpieczamy. Poza tym zabawa nie jest zabawą jeśli ciągle uważasz zeby nic Ci sie nie stalo. Takie jest przynajmniej moje zdanie.
#2016-02-22 11:23:59 

Ciężarówka

Użytkownik

Kupowałam osłonę i siatki w tym sklepie beamar-trampolina.pl. Kilka dni szukałam sprzedawcy z najlepszą ceną i jakością, bo nie widzę sensu w wybieraniu pierwszej możliwej opcji. Dzięki temu udało mi się znaleźć sklep gdzie osłona z siatką kosztuje tyle co w innych sklepach sama osłona. Pozdrawiam.
#2016-02-22 12:02:10 

Krzyżowaty

Użytkownik

Ok dzięki za pomoc. Mam podobnie jak Ty, jak pojechałem do marketu szukać osłon i siatki to włos mi się zjeżył na głowie. Ceny oderwane zupelnie od rzeczywistosci. Nie wiem kto w ogole tam kupuje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015