#2016-02-19 07:21:18 

DaisyTheDuck

Użytkownik

Właśnie wróciłam z zagranicy i chciałabym zrobić małe zakupy. Ciężko pracowałam i uważam że muszę się nagrodzić i kupić trochę ładnej biżuterii. Na pierwszy ogień przydałyby się jakieś złote zawieszki do łańcuszka, które mogłabym zakładać do czarnej sukienki, więc powinny być trochę większych rozmiarów niż te jademi.pl/92-zawieszki-zlote. Z góry dzięki za pomoc.

#2016-02-19 08:12:37 

Ciężarówka

Użytkownik

Szeroki wybór w dobrych cenach jest w sklepie Jademi. Wielokrotnie kupowałam tam coś dla siebie, albo dla córki i wszystko dobrze się nosiło. Mnie najbardziej przyciągały konkurencyjne ceny ale skoro wróciłaś z zagranicy to nie będzie chyba takie ważne :)
#2016-02-19 10:22:05 

Jagdom

Użytkownik

A nie lepiej Ci te pieniądze zainwestować zamiast wydawać na błyskotki?
#2016-02-19 12:34:48 

DaisyTheDuck

Użytkownik

Widzisz jesteśmy inny typem ludzi, bo chcę też coś mieć z mojej pracy, widzieć że pojawił się jakiś efekt i mogę sobie na cos pozwolic. Po to przeciez pracujemy. A niskie ceny są dla mnie jak najbardziej ważne bo im taniej kupie tym więcej odłożę sobie do skarpety. Pozdrawiam.
#2016-02-19 13:31:12 

KolorowaDama

Użytkownik

Jeśli podoba Ci się biżuteria srebrna sklep, który wskazała koleżanka ma bardzo szeroki asortyment pięknych kolczyków, pasujących do wszystkiego. Z doświadczenia mogę śmiało powiedzieć że jest to najlepszy sklep pod względem cena/jakość to jademi.pl/12-bizuteria-srebrna. W temacie złota niestety się nie wypowiem bo go nie noszę.

#2016-02-19 13:49:19 

DaisyTheDuck

Użytkownik

Kolczyki również by mi się przydały, bo od czasów liceum nie mam niczego nowego, a było to już dobrych parę lat temu. Zainteresowała mnie biżuteria z kamieniami i jeśli chodzi o srebrne kolczyki z cyrkonią sklep który wskazała koleżanka rzeczywiście ma świetne ceny, a wybór na jademi.pl/64-kolczyki-z-cyrkonia jest tak duży że już sama nie wiem na co się zdecydować. Mogłybyście mi doradzić?

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015