#2016-02-18 07:10:45 

Marzycielka

Użytkownik

Witam wszystkich serdecznie i proszę o pomoc w wyborze. Co waszym zdaniem jest lepsze? Blachodachówka czy blacha trapezowa, co lepiej położyć na dom i na co zwrócic szczególną uwagę. Pozdrawiam.
#2016-02-18 09:00:50 

Jagdom

Użytkownik

Przyjęło się że trapezową kładzie się bardziej na budynki przemysłowe i gospodarcze, a blachodachówkę na domy bo jest wykonana w sposób bardziej imitujący dachówki. Cenowo to zapewne już wiesz że druga opcja jest droższa, ale wybór to kwestia gustu. Czesto widzialem bardzo ladne domy z dachem z blachy trapezowej wiec naprawde nie ma co szufladkować, tylko zastanaowić się co dla ciebie bedzie najlpesze. Pozdrawiam.
#2016-02-18 11:42:11 

Marzycielka

Użytkownik

No właśnie chyba lepiej będzie z blachodachówką. Lubię włoskie i hiszpańskie klimaty więc imitacja dachówek będzie mi się bardziej podobać, a poza tym to wszyscy sąsiedzi mają takie dachy i nie chcę za bardzo odstawać. Mógłby ktoś jeszcze mi pomóc i napisać gdzie znajdę niedrogi sklep z blachodachówką w Bydgoszczy? Będę bardzo wdzięczna.
#2016-02-18 12:41:37 

GregoryP

Użytkownik

Zmieniałem dach w całym gospodarstwie, od domu przez szope po magazyn i za kazdym razem kupowalem w dachstal.pl. Kiedys polecil mi ich znajomy, ktory dlugo szukal czegos niedrogiego. Sam również szukałem nie tylko w Bydgoszczy ale wogóle w internecie i nie znalazłem niczego tańszego. Może też przyda Ci się inormacja, że za nieduże pieniądze mogą ten dach polozyc. Jak dla mnie to bylo bardzo potrzebne, jakby pospadali mi wtedy z nieba, bo akurat miałem mało pieniedzy i nie mialem czasu szukac dekarza.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015