#2016-02-14 23:21:48 

Zamek

Użytkownik

Chciałbym poruszyć bardzo ważny dla mnie temat, o ochronie środowiska w dużych miastach. Sam mieszkam w Gdańsku i mam mieszane uczucia. Co raz częściej też pojawiają się doniesienia o smogu w Krakowie czy Warszawie. Jest to niepokojące zwłaszcza ze względu na nałożone na Polskę obwarowania unijne w zakresie ochrony środowiska. Czekam na wasze opinie.
#2016-02-15 01:58:16 

Młotek

Użytkownik

W miastach zawsze powietrze było bardziej zanieczyszczone niż na ich obrzeżach. Sam mieszkam w Płocku i niestety rafineria bardzo niekorzystnie wpływa na mikroklimat mimo że zabezpieczenia przed zanieczyszczenim sa na bardzo wysokim poziomie. W zasadzie większość ludzi jakie znam ma alergię i w zasadzie czuć bardzo zapach ropy.
#2016-02-15 03:28:35 

Pustynia

Użytkownik

Słyszałam kiedyś że jak płodczanin zemdleje to trzeba go podstawić pod rure wydechową ;) A tak serio to chiekawe skąd to się bierze skoro są takie rygorystyczne przepisy odnośnie ochrony środowiska.
#2016-02-15 05:14:38 

Bestia

Użytkownik

Ale to samo jest w Gdańsku na Brzeźnie. Czasem jak wychodzę z mieszkania nawet na balkon to czuję zapach tak jakby gazu w powietrzu, a o jakości wody w kranie to nawet nie wspomnę.
#2016-02-15 06:01:52 

Marzycielka

Użytkownik

Moim zdaniem po prostu taka jest cena postępu. Tez co prawda nie każdy stosuje się do przepisów i to jest ogromny problem. Gdyby tak skontrolować wszystkie firmy to okazałoby się, że niewiele z nich wie jakie są aktualne wymogi i wymagania w tym zakresie. A jeszcze więcej świadomie zanieczyszcza środowisko.
#2016-02-15 08:30:28 

Krzyżowaty

Użytkownik

Bo dla mnie niejasnym jest czemu niektórzy myślą że wszystko zrobią najlepiej. Ja się nie znam na prawi i przepisach, ale wiem że coś takiego jest i po prostu zlecam wszelkie czynności związane z ochroną środowiska eco-l i nie mam problemów z tym że zanieczyszczam środowisko. Ale fakt dużo przedsiębiorców nie zwraca uwagi na to uwagi.
#2016-02-15 08:57:08 

Ciężarówka

Użytkownik

To prawda, wiele osób a nawet wiele firm nie zdaje sobie sprawy jak ważna jest ochrona środowiska Trójmiasto to przecież obszar nie tylko przemysłowy, ale tez turystyczny i trzeba o tym pamiętać. Fajnie że sa porty bo dają miejscowym pracę, ale dużo osób utrzymuje się też z hotelarstwa i wczasowiczów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015