#2016-02-15 03:31:48 

Marzycielka

Użytkownik

Mam taki pomysł na dekoracje kwiatowe w mojej sypialni, zastanawiam się nad kilkoma opcjami: mogę namalować z szablonu albo zlecić komuś zdolnemu namalowanie odręczne, można też takie naklejki na ścianę kupić, co radzicie?
#2016-02-15 04:07:38 

Dobra

Użytkownik

Ja bym była ostrożna z malowaniem na stałe, a co jak ci się znudzi i będzie trzeba wszystko zamalować, to pewnie cały pokój albo minimum ta jedna ściana do malowania od nowa. Jak już to może te naklejki? Nie wiem, jak to wygląda, więc nie poradzę…
#2016-02-15 05:10:49 

DarmowaZupa

Użytkownik

Jak już napisała koleżanka wyżej malowanie jest ryzykowne bo raz, że może nie wyjść a dwa rzeczywiście po jakimś czasie Ci się znudzi i problem. Te naklejki może są i fajne, ale ja bym polecała fototapetę. Ja swoją kupowałam w jednym takim sklepie w internecie, weszłam teraz i zobacz jaki maja wybór zdjęć z kwiatami: decorshop.eu/produkty/fototapety/kwiaty-c42 Napewno coś tam dla siebie znajdziesz a jak Ci się znudzi, to po prostu odklejasz i możesz coś innego dać :)
#2016-02-15 08:02:23 

Marzycielka

Użytkownik

Dzięki, nie wiedziałam, że teraz takie cudeńka są no wybór i jakość tych zdjęć super, musze mocno pomyśleć, macie rację, że jak namaluję to już mam na stałe i potem kłopot przy zmianie, no i tutaj tyle roboty nie ma po prostu na cała ścianę sobie nakleję o to by mi pasowało taka jedna ściana z dekoracją. Będę się rano budzić i patrzeć na te kwiaty i od razu lepszy dzień będzie :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015